Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy a rákba szólítsam le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a rákba szólítsam le a csajt, és ha valami szatírnak néz?

Figyelt kérdés

Buszon szoktam néha látni egy csajt, kis aranyos blablabla. Egy környéken lakunk, evidensnek gondoltam, hogy majd a nagy fb-n valamelyik másik környékbelinek az ismerőse. De nem! Több száz profilt átnéztem már de sehol sem találtam a csajt. Mondani se kell ha ezen a fb-n a csaj meglenne akkor most egyenes út vezetne a hőn áhított lány szívéig.

Így viszont marad az élőben való akciózás, ami szerintem elég sok rizikóval jár. Remélem tudtok adni tippet.


2011. ápr. 11. 14:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Öltözz be ellenőrnek, és kérdd el a bérletét. Azon rajta van minden infó...
2011. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Maradnak a hagyományos, jól bevált módszerek. Szemezés, mosolygás, köszönés, követés, megszólítás stb. Kulturáltan, udvariasan. És főleg nem tolakodóan és nagyképűen. Sok sikert!
2011. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha csak fb-on mersz közeledni, akkor nem lehet olyan vén, hogy szatírnak nézzen. Lépj oda hozzá!
2011. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
dik xD én is pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok csak fordítva mert én vok a csaj xD sztem mosolyogj rá a buszon és ha visszamosolyog akkor utánna köszönhettek is egymásnak aztán már mellé is ülhetsz a buszon, elkezdhetsz vele kicsit dumálni álltalános dolgokról aztán majdcsak alakul :D
2011. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem egymást keresitek véletlenül? o.O
2011. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vok. nekem is megfordult a fejemben :)
2011. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Lógass ki a szádból egy jó méteres spagettiszálat. Lóbáld meg előtte, és ha bejössz neki, akkor rákap és a végén összeér a szátok, mint a Szuszi és Tekergőben.
2011. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Élőben már nem is megy, csak a Facebookon????
2011. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
szemezz vele, mosolyogj rá ilyesmi, de persze csak finoman. hogyha úgy látod te is szimpatikus vagy neki, akkor ülj le mellé, vagy állj mellé a buszon. hogyha esetleg tanul, akkor kérdezd meg, hogy hányadikos, vagy hogy milyen anyagot tanul, szereti-e stb.. vagy kezdeményezz valami témát, mondjuk épp dugó van és arról, vagy az időjárásról. tudom kissé közhelyeses és unalmas, de ebből már elkezded az ismerkedés első szakaszát. persze közbe mutatkozz be, hogy amúgy xy vagyok. és akk megtudod te is a nevét, és kérdezheted a suliról is vagy hasonlók. :) hogyha viszonozza a közeledésed, akkor már flörtölgess vele, és tudasd, hogy tetszik. esetleg kérdezd meg, hogy akk találkoztok-e a nem tom hányas buszon reggel, illetve suli után vagy ilyesmi:D találd fel magad és légy kreatív! plusz egy lánynak imponál, hogyha egy fiú leszólítja, és közeledik felé.:DD am te hány éves vagy és a lány mennyi lehet úgy külsőre? mert a nagy korkülönbség miatt talán meg is ijedhet, de azért hajrá:DD
2011. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:36

Debreceni vagy?;)


Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :D

2011. ápr. 11. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!