Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasi imád a környezetemben, mint barát, de mint nő, egyik sem akar magának?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok a félénk pasi arrafelé. Ne angódj nem veled van a baj. Olyannal aki egyátalán nem tetszik szóba se állunk :D
2010. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jah és 16/f voltam...
2010. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, mert egy kis könnyűvérű csaj vagy, akit mindenki meghúzna, de senki sem akar magának hosszabb távon. Tipikus viselkedés ez a kis ribancokkal szemben.
2010. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huhh

Az kemény. Nem igazán tartom magam ribancnak. Ha ismernél röhögnél, h most mit írtál xD =)

2010. júl. 27. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
nyilván nem tetszel nekik. írj privát üzit, küldj képet.
2010. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szép vagy?

Ha nem akkor meg is van.

2010. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem írok privát üzit, nem küldök képet, nem leszek a napiszaon. xD

Lényeg a lényeg: csak a véleményekre vagyok kiváncsi. :)

köszi érte :)

2010. júl. 27. 17:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Szép vagyok-e? Azt nem nekem kell megítélnem. De még nem hallottam semmi bántót magamról vissza. És akiket kérdeztem azt mondták, szép arcom és hajam van. :) Mondjuk én nem tartom magam szépnek, dehát ki tartja... :D
2010. júl. 27. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, ronda vagy. De ha az alakod jó, és van zacskó, akkor még nem reménytelen a dolog.:)
2010. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Akkor üdv a tökéletetsek klubjában :-) Nehéz megközelíteni, és magas az elvárás....Veled semmi baj, de lehet túlságosan akarsz már párt magadnak, "túl izzadságszagú"...nehéz azt levetközni,főleg azért mert üvőlt az emberről, de amikor sikerül ezen túllépned, kialakítanod csak saját magadnak az életét, tucatszám lesz aki téged óhajt...
2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!