Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne randira hívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne randira hívni a napfürdőző fiatal hölgyeket?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő és a parkok tele vannak napozó lányokkal. Sortok, bikinik, barnuló idomok... Hogy lehetne a biztonságos 1,5 métert betartva ismerkedni velük netalán randira is hívni őket? Ötletbörze indul, ne kíméljetek a kreativitásotokkal!

2020. ápr. 18. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, mint eddig, mert normális ember eddig is tartotta a 1,5 métert. Vagy te eddig azonnal rájuk feküdtél?
2020. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Imádkoznak magukban, nehogy egy kanos pasi beléjük kössön.
2020. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is elegem van a KÉRETLEN TOLAKODÓKBÓL! (Igaz, nincs rám írva, DE FOGLALT A SZÍVEM KÖLCSÖNÖSEN...)


(Nem vagyok hajlandó napozni sehol, sőt még egy leheletvékony kabátka is rajtam van - legyen bármilyen forróság.)


Bőrrák ellen jó is védelemnek bizonyul...

2020. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

SEHOGY!

Az, hogy egy nő egyedül van odakint, nem jelenti, hogy társaságra vágyik. Ha ennyire nem bírsz magaddal, menj prostihoz!

2020. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt felolvastam a férjemnek, annyit mondott, vedd le a VR szemüveget. Hol vannak tele a parkok? Pláne bikinis nőkkel... Akarom mondani, hölgyekkel...
2020. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Fogsz egy csuzlit es uszeggel odalosz egyet a pucer seggere :)


Utana nem fogja erdekelni a masfel meter :)

2020. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy

Nincs annál rosszabb, amikor békésen fekszek, olvasok, zenét hallgatok és kéretlenül odajön egy olyan tag, akit nem is láttam, de már jönne. Beteges és ijesztő, tipikusan az a közeledés, akiből kinézem, hogy simán rám mászna, ha nem lennének a közelünkben emberek.

Egyébként hol látsz te ilyen nagy mennyiségben napozó nőket?

2020. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy!

Honnan veszed, hogy arra vágynak, hogy a te pofádat nézzék? Hagyd őket békén. Nem biztos, hogy társaságra vágynak.

2020. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"M'lady (itt megemeled a fedórádat), szabad megjegyeznem, hogy mily' csodásan fest ahogy a napfény megcsillan a barnuló testén." Ezután elhívod egy fagyira. Ha nemet mond ne felejtsd el sértegetni, ledagadtozni, vagy ilyesmi. Hátha meglátja, hogy milyen alfa vagy és meggondolja magát ettől. Szívesen.
2020. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ne hívd őket, várd ki a járvány végét. És mi az,hogy hölgyeket? Egyszerre csak egyre fókuszálj, aki a legjobban tetszik.
2020. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!