Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből látszik egy fiatal nőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik egy fiatal nőn, hogy tehetős és jómódú?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy miből és hogyan lehet megállapítani egy nőről, hogy tehetős és jó körülmények között él?

Érthető, ha drága autóval érkezik ez szembetűnő vagy egy márkajelzett ruhadarab/óra is erre adhat következtetést de én inkább az összképre pontosítanák.

Régebben olvastam egy könyvet ami a luxusszállodaiparról szólt, ott az emelték ki hogy a recepciósok a hölgyek hajszínére és a festék minőségére figyelnek. Ha valakinek szépen van festve a haja akkor drága, minőségi festéket használt a fodrásza igy jóval nagyobb az esély arra hogy tehetős az adott személy.

Milyen más szempontok létezhetnek még?



2020. febr. 11. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát én pont azt vettem észre, hogy azok költenek a külsejükre egy valag pénzt, akik a legnagyobb senkik. Már elnézést.


Az ilyen 150-200 nettós fodrászocskák, műkörömépítőcskék meg egyszerű titkárnők. Mindig minden makulátlan, a márkás parfüm illata messziről érződik (az ócska nem ilyen erős és tartós), dior ékszer meg mittudjaménmi... Aztán a fejlesztő csaj meg bejön natúr hajjal, farmerban és starwarsos pólóban, miközben kb 600 nettót visz haza.

2020. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy cicas poloban, nekem a fejleszto munkatarsnoimnel eleg standard
2020. febr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Autó, ékszer, ruha, kaja, stílus, beszéd.
2020. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Na az elég gáz ha valaki 600 nettóból igénytelen. Én is fejlesztéssel foglalkozom, alig több mint a harmadát keresem férfi létemre, férfiak közt is dolgozom de a parfüm még nálam is alap : D
2020. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Általában a felkapaszkodott, félművelt emberek szeretik külsőségekkel bizonyítani, mennyi pénzt tudnak virítani
2020. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

@4 Nem tudtam, hogy igénytelenség meghagyni a haj természetes színét és farmerban meg vicces pólókban járni... :) Rohadtul nem igénytelen az az ember, aki csak nem szereti elcseszni azt az anyagot, amivel született, illetve nem dülleszti ki a csöcseit munkahelyi környezetben, ahol egy rakás férfivel dolgozik. Meg kényelmesebb is.


Dehát nem bszhatja el mindenki a pénzét arra, hogy ribc legyen és kicseréljen magán mindent olyanra, ami nem ő.

2020. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Azért ácsi, egy felsőbb beosztású nő nem engedheti meg magának, hogy farmerben, szélfújta hajjal flangáljon. Igen az öltözködésén, a haján láthatni meg első körben.
2020. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy nem engedheti meg? :D Nálunk az IT vezető farmerban és pólóban flangál. Ja hogy ő épp férfi, neki szabad? Na ne vicceljünk. Másrészt meg 600-at nem vezetők keresnek ebben a szakmában, hanem mediorok...


Az IT és a devek jellemzően nincsenek kapcsolatban az ügyféllel egy multinál. Semmi szükségük díszmagyarban flangálni, egész nap csak egymást látják. Az utcán meg mindenki azt vesz fel, amit akar. Jellemzően a fejlesztők geekek vagy kockák, ennek megfelelő ruhatárral. A nők is.


A natúr haj címszó alatt meg nem tudom, mi született meg a fejedben, szerintem attól, hogy valaki nem festi a haját és nem cseszi szét a körmét műkörömmel, meg nem hord egy valag ékszert, ami egy ilyen munka esetén rohadt zavaróan kopog a klaviatúrán, nem lesz igénytelen.


De tudom, a magadfajtáknak az a nő, aki azért öltözik, hogy te nézegethesd és idétlen, kényelmetlen ruhákba kényszeríti magát egy olyan helyen, ahova dolgozni jár, nem qrvulni. Hát van ilyen.

Mindenesetre az általam ismert legpénzesebb nők is ugyanúgy a h&m-ből vásárolnak. Tudod, mikor a saját pénzed költöd, nem másét és nem éled fel az egészet egy hónapban, akkor azért ha nem vagy teljesen ostoba, nem idétlen dolgokra cseszed el a pénzed.

2020. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ismerek pár felsővezetőt, nem, nem engedheti meg magának, hogy farmerben menjen tárgyalásra. Fogadásokon kell megjelenniük, azért nem árt ha rendben van a feje. Lehet tiltakozni a külsőségek ellen, de ilyen világban élünk, ahol a kinézet alapján ítélkeznek rólunk. Elmegyek ügyvédhez, akár pasihoz, bocs, de nem tesz rám jó benyomást a halálfejes pulcsi szakadt farmerrel.
2020. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Rajtam semennyire nem látszik, hogy magas beosztásban dolgozom és hogy sokat keresek, mert nem adok a külsőségekre. Tech cégnél vagyok, startup céges kultúrában, nincs dresscode, a CEO-nk is farmerban és feliratos pólóban tart előadásokat, ő sem öltözik ki, csak külső tárgyalásoknál. Ha meglátunk valakit öltönyben az épületben, akkor mindenki egyből tudja, hogy állásinterjúra jött. Nekem például minden ügyfelem belsős, tehát teljesen megfelel a farmer, bakancs, póló, színes haj, sőt, a látható tetoválások is. Ostoba tévhit, hogy minden tehetős ember bankban, pharmában, ügyvédi irodában vagy hasonló helyen dolgozik, ahol bizony még mindig fontosak a külsőségek - nyilván amikor ilyen cégeknél dolgoztam, akkor én is tartottam magam a dresscodehoz és minden elváráshoz, de személy szerint mindig is hányingerem volt ettől a kultúrától, ezért is váltottam szektort.
2020. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!