Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a legjobb kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb kapcsolatok barátsággal vagy vonzalommal kezdődnek?

Figyelt kérdés

Ismerőseim között akad néhány kapcsolat, ami sima fiú-lány barátsággal indult, kezdeti vonzalom nélkül. Akkor ez most az jelenti, hogy külsőre nem tetszenek egymásnak?


Tapasztalataim alapján a külső igenis fontos része a párkapcsolatoknak. 5 másodperc alatt el tudom dönteni valakiről, hogy vonzónak találom-e, nem kell ismernem az illetőt hozzá és amennyiben annak találom, azzal barátság nem fog kialakulni, az tuti.

Vannak fiúbarátaim, de ők nekem épp azért barátok, mert nem találom őket vonzónak. Szóval sztem ez a barátságból szerelembe dolog ilyen magányűzés lehet vagy egy alkoholmámoros éjszaka eredménye lehet.


Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?


25/N


2020. ápr. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A valamit érő párkapcsolataimban a partneremben először az embert vettem észre.


Hiába kíván valakit az ember, az nem segíti át a szaron. Sőt, mára inkább negatív érzésnek tartom, aminek hatására az ember pont azt szalasztja el, ami működne

2020. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vonzalommal kezdődnek.
2020. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én meg pont az ellentéted vagyok. Persze, pár másodperc alatt annyit még tudok mondani egy férfiról, hogy külsőre taszít-e. Viszont fordítva kevésbé... Nem tudok rögtön benedvesedni csak azért, mert valaki jól néz ki. Nekem ahhoz több kell.

A jelenlegi páromat mikor először meglattam, akkor annyit gondoltam, hogy "nem néz ki rosszul", aztán beszélgettünk, belezúgtam, és most képes vagyok ülni és nézni, hogy milyen iszonyatosan vonzó.

Nyilván van az a kategória, akit bottal se, és akármennyire rendes, kedves, humoros, nem tudnék vele együtt lenni. De ha egy minimum szintet megüt, utána már csak a belső kérdése, hogy vonzónak fogom-e látni vagy sem.

2020. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátságos vonzódással! ;)

F.

2020. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, egy jó kapcsolat elején az embert vesszük észre a másikban nem a férfit/nőt.
2020. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!