Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb énünk helyett ne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb énünk helyett ne a legrosszabb énünket mutassuk ki az első randin?

Figyelt kérdés
Azon kezdtem el gondolkozni, hogy talán célravezethetőbb lenne az, ha a legjobb helyett a legrosszabb énünket adnánk ki a randin. Mivel így, ha megszeret a másik, akkor nyert ügyem van, mert abba szeret bele aki vagyok és nem abba a szerepbe, amit felvettem, hogy imponáljak neki. Így sokkal természetesebb lenne az a randi.
2020. febr. 22. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a reális énem szoktam mutatni 26f
2020. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb énem még én magam sem szeretem, pedig magammal kénytelen vagyok együtt élni. Nyilvánvalóan a férjem, akármennyire is szeret, nem nagy rajongója a legrosszabb oldalamnak, és ezt teljesen meg is tudom érteni. Mivel az embernek jó esetben gyakrabban van jó napja, mint rossz, szerintem nem azt az éned kell először megmutatni az új párjelöltnek, ami esetleg elriasztja, hanem inkább azt, ami legjellemzőbb rád. Na meg, miután már valaki megszerette a szép és jó tulajdonságaid, könnyebben fogadja el a rosszakat is.


Nem beszélve arról a gyakorlati problémáról, hogy az az általános, hogy valaki a jó oldalát mutatja egy randin, ha te a rosszat mutatod, akkor a másik félben felmerülhet, hogy ha ez a legjobb, akkor mégis mire számíthat a jövőben?


Egy randi akkor természetes, ha nem tudatosan, előre megtervezve folyik le, hanem együtt jól érzitek magatokat, olyan éneteket mutatva, ami éppen akkor jelentkezik, és nem játsszátok meg magatokat semmilyen irányba se.

2020. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szélsőség se célravezető. Úgy viselkedj, ahogy egyébként is viselkednél. Tehát ne játszd meg magad se negatív, se pozitív irányba.
2020. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam egymagam iszogatni, és olyankor jól be is rúgok. Mentem már kottarészegen randira, nem lett belőle semmi. Úgyhogy inkább megjátszom magam.
2020. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nő azt hiszi majd hogy valóságban mégrosszabb vagy és ez a javított változat
2020. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“így, ha megszeret a másik, akkor nyert ügyem van, mert abba szeret bele aki vagyok és nem abba a szerepbe, amit felvettem, hogy imponáljak neki.”


Tehát a legjobb éned az csak egy szerep?!

2020. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb alakuljon ki a szerelem, azután jöhet a rossz én is, akkor már el tudja viselni a másik. Ha túl korán kerül elő, akkor abból menekülés lesz.
2020. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!