Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan bátor csaj aki meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan bátor csaj aki meg elcsábított egy pincért? Hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Esetleg ha vki még nem rendelkezik tapasztalatokkal, de ha van használható ötlete szívesen fogadom azt is :)
2010. júl. 27. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
elég közönséges lehet
2010. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én esküvőn elcsábítottam :D unatkoztam nah xD és épp nyári munkán volt a srác egykoru velem (17) :) igazából semmi érdekeset nem csináltam csak figyelgettem tudod olyan bájos de kacér nézéssel.. aztán az este felénél odahozott nekem egy italt majd kihívott beszélgetni :)

elég jó volt vele lenni... 7 hónapig együtt voltunk de a távolság miatt vége lett az egésznek

2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elég a kacér figyelgetés? :D kösziii
2010. júl. 27. 20:29
 4/17 kayl18 ***** válasza:

egy pincér örül annak ha elcsábítod;)

az éttermekbe sok nagypofájú kamu cégek meg multik járnak, akik azt hiszik övék a világ, ez idegesíti a pincéreket, úgy hogy szerintem bátran próbálkozhatsz, tesóm is pincér, biztos infó:D

ha van esélyed inkább idősebbekkel próbálkozz kb 25 évesekkel, persze ha számít neked is a pénz mint a csajok 90%-ának, mert azok megjárták az óceánjáró hajókat ahol teletömték magukat pénzzel egy életre:D

2010. júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a választ, csak kicsit félénk vagyok és nem tudom mit lehetne, hogy lehetne :)
2010. júl. 30. 20:27
 6/17 kayl18 ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2010. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ne nevess ki lécci :D 21, a pincérsrác meg 19 :) nagyon aranyos meg kedves meg minden. de ugyebár neki ez a munkaköri kötelessége...
2010. júl. 31. 23:33
 8/17 kayl18 ***** válasza:

mosolyogj rá, kérdezősködj tőle, de ne olyanokat amik túl hosszú választ igényelnek, mer ugye nincs annyi ideje, kérdezd meg mikor jár le a munkaideje, utána meg tudtok beszélgetni is, lehet meg hív 1 italra, főleg ha szép vagy:)

nem veszítesz semmi, ez étterem, legalább is gondolom odajársz, nem fog kiröhögni, buszon már cinkesebb lenne:P

ha nem lépsz, megteszi más helyetted

2010. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kayl18 ***** válasza:
jah, és a vendégnek mindig igaza van;)
2010. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon rendes vagy :) de újonnal olyan ciki dolog történt XD (ilyen is csak velem történhet) épp meséltem egyik "új" barátnőmnek hogy mennyire helyes pincérsrácot láttam... erre kiderült hogy az öccséről áradozok :DDD áááá és ha elmeséli az öccsének? én tuti elmesélném fordított helyzetben :D
2010. aug. 1. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!