Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kellene csaj ügyben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qwerfv kérdése:

Segítség kellene csaj ügyben. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki bejön nekem és szerintem ő is kedvel engemet. De csak iskolában találkozunk, mert ő másik városban él. Az iskolában meg nem merek vele nagyon beszélgetni, mivel hülyék az osztálytársaim. Valamint ő mindig csajokkal van és olyankor nem merem megszólítani. Mit tegyek?
2011. okt. 31. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon írj rá ha másképp nem megy...
2011. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is ugyanez volt de kajak leszámítva az osztálytársakat.....menj oda és hívd el valahova ..igent mond akk fasza ha pedig nemet mond akk levan szarva veszteni valód nincsen ..nekem bejött ;)
2011. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

El kell különíteni a barátnőitől és úgy beszélj vele.Kérdezd meg, hogy van-e kedve suli után beülni valahova, vagy csak sétálni egyet.

Szedd össze magad! Nem tűnt fel még nektek, hogy a csajoknak a tökös pasik tetszenek kellő lazasággal és kedvességgel?

2011. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sz*rd le az osztálytársaidat és írj rá facebookon! Ha legközelebb találkoztok köszönj is rá, biztos h visszaköszön. Aztán egy pár napigvagy egyhétig is akár, aztán már lazán oda is mehetsz hozzá, hívd el a büfébe, suli után nincs e kedved kicsit velem lógni v fordítva, aztán majd szép lassan beindul :) az osztálytársaid meg f*sd le magasról!
2011. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok: és azt írtad, h ő is kedvel téged. Hát akkor? ;)
2011. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csaj vok.

Na szóval nekem tetszik egy fiú az osztályból és szerintem ő s mert néha megajándékoz valamivel.És én arra várok hogy lépjen valamit mert az úgy szép hogy ha a fiú mondja először hogy szeretlek.Már volt ilyen ügyem ott én léptem de nem sült el jól.


Szerintem hogy ha ő is bír téged akkor kezdj el vele 1 héten legalább 1x találkozni.esetleg csinálj úgy mintha órán nem értenél valamit és kérdezd meg tőle.Facebookon is írj rá párszor.És beszélgessetek tudjatok meg többet egymásról.Aztán ha a suliban nem is akkor facebookon bár ez nekem se tetszene kérdezd meg tőle hogy jártok e vagy mond neki hogy szeretlek.


De itt egy pár tuti tipp ami mindig beválik.


1.Mondd neki hogy egy csaj tetszik neked az osztályból de nem tudod hogy hogy mondd el neki és ha erre válaszol a képen mond neki el te is hogy mit érzel iránta.Ha krédezi hogy kiről van szó ezt mondd:"Hamarosan megtudod!" Ez mindig olyan romantikus!


2.Hívd el egy helyre és mond neki hogy szeretlek mosolyogva ha azt mondja ő is téged öleled meg vagy valami ha nem mond neki csak vicceltem xD


Ennyi.

Ez beválhat.

2012. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!