Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kinos csend mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinos csend mennyire zavar benneteket csajok randi közben? 20F

Figyelt kérdés
töketlen dolog?
2010. júl. 27. 21:23
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
Marha kínos dolog.
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
golyóim méretét elmondjam neki?
2010. júl. 27. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajra nézve sem jó, mert ugye egy beszélgetéshez 2 ember kell, tehát ha kínos csend van az a csaj hibája is.
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyire?? K*rvára!
2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kínos csend kínos. Ennyi. Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy hogy érzed magad, amikor rosszul vagy...

Ha egy randi alatt sok ilyen kínos csend van, akkor szinte biztos nem lesz folytatás...

2010. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem borzasztó kínos..és ilyenkor magamat is hibáztatom érte, ezért még kínosabb..

18/L

2010. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem nagyon tud zavarni, olyankor mindig azon gondolkodok hogy mit mondjak/milyen témát hozzak fel..
2010. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
húúú... annál nincs rosszabb. :\ és amikor órákig csak vagyunk, és egyikünk se akar bunkóságból elmenni, mert elötte pl megbeszéltük,hogy meddig szoktunk általában elmenni otthonról.
2010. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni, hogy hagynám, hogy csend legyen! xD :$ Tuti beszélnék, meg kérdezgetném. Nem lenne ott csend...
2010. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nah hát.... én nem tudom de volt már olyan eset is hogy msn-en kibeszéltek mindent ami érdekelte és vhogy nem annyira jött össze a dolog a randin!

De ha már érdekel én is úgy vagyok vele,hogy ha teccik kell neked akkor nem kell ott lennie CSENDNEK!:)

2010. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!