Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év körüli nők, mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli nők, mit szólnátok, ha a pasi a munkahelyeteken kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a tescoban dolgozol és egy srác odamenne hozzátok és ezt mondaná:

Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, xy vagyok és már régóta nagyon szimpatikusnak tartalak és szeretnélek elhívni sétálni ismerkedés céljából.

Tetszik egy nő már régóta, a helyi üzletben dolgozik, csak eddig nekem volt párom, akivel már egy hónapja szakítottunk, nem érzek semmit iránta, mert nem is szerettem úgy, de nem az a lényeg, hanem hogy túl vagyok rajta és szeretném jobban megismerni ezt a lányt nőt :) mi a véleményetek? Köszönöm, hogy elolvastad!



2020. ápr. 27. 23:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még odairni, hogy ha ez így túl nyomulós, vagy valami kivetni való van benne, akkor kérlek írjátok le, hogy mi az ami esetleg nektek nem tetszik, vagy tippek, hogy mégis mit mondjak neki, ami nem túl rámenős. Nővérét egyébként ismerem, anyum kolléganője.
2020. ápr. 27. 23:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, de tanuld meg: ha így szólsz, hogy "ne haragudj", akkor már vesztes pozícióban indítasz. Onnan már nehéz nyerni.

Sokkal több önbizalmat kell mutatnod, aztán, ha szimpatikus vagy, elfogadja a meghívást; de ne sétálni hívd, hanem egy kávéra.

2020. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# köszönöm a válaszodat, a ne haragudj csak azért szerepelt volna, mert éppen munkaidőben lenne, de rendben megfogadom :) kávézni akartam volna elhívni eredetileg, de nagyon szereti a természetet és a sétálást, ezért gondoltam, hogy inkább egy jó kis természetjárásra hívnám.
2020. ápr. 27. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy szokott nekem is néha tetszeni egy-egy férfi, de az annyira százból egy, hogy nagyon kicsi eséllyel találnál be.


Ez így hogy kinéztél már előre egy konkrét lányt és csak hozzá akarsz odamenni, van erre most 1% esély, hogy összejöjjön majd neked. Ha odamennél 100 lányhoz, akkor azt mondanám biztos lesz köztük olyan, akinek bejössz majd, de így hogy csak egyhez akarsz random odamenni, elég csillagászati az esélye.

2020. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Én emberekkel dolgozok, szolgáltatásban (vendéglátás). Ha egy vendégünk akármilyen stílusban rám nyomulna munka közben, iszonyat kellemetlenül érezném magam, és leráznám, akkor is ha szimpatikus.

Nem akarok flörtölgetni, hetyegni a munkahelyemen senkivel - se vendéggel, se kollégával, senkivel... Szakmaiatlan.

Ha tudod, ki a lány, esetleg ő is ismer látásból, miért nem jelölöd be facebookon pl.?

2020. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly dolgoztam a Spar-ban mint árufeltöltő pár hónapot, és többször megtörtént velem az általad tervezett szituáció. Szinte mindig borzasztó kínosan éreztem magam, mert egyszerűen nyomulásnak éreztem, hogy egyszer csak ismerkedni velem egy olyan srác, férfi, akiről egy perccel korábban azt se tudtam, hogy egyáltalán létezik.

Őszintén én sose örültem, amikor így jöttem oda hozzám. Teszem hozzá, szinte szóról szóra ugyanazt mondták, mint amit te írtál a leírásban. Eleve nem értem, hogy tarthat valaki úgy szimpatikusnak, hogy egy szót se beszélt velem.

Nyilván lehet szimpatikusan közeledni, a barátom is egy könyvesboltban szedett fel (igaz, ott vevő voltam, nem vásárló), de ehhez kell egy jó megjelenés és egy jó helyzet kialakítása.

Amúgy, ha ismerősökön keresztül ismered már valamennyire a lányt, nem lenne egyszerűbb és célravezetőbb ezen a vonalon elindulni?

22/L

2020. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont az, amit az utolsó írt.

Az ötlet tök jó, de ne hívd el randira a semmiből, abban mégis mi a pláne?


A legtöbb férfi egyébként ezt az ismerkedést ott rontja el, hogy meg sem próbál a nő jeleihez igazodni, pedig az úgy veszett fejsze nyele. Ez a te ötleteden is látszik.


Előbb csak menj oda hozzá beszélgetni, keresd a társaságát, majd egy idő múlva ha látod, hogy a fogadtatás pozitív, na akkor lehet próbálkozni randira hivással. (Egyébként akkor is jobban jársz, ha csak aznap spontán elhívod meginni egy kávét, legalábbis én a magam részéről nem igazán kultiválom ezeket a direkt szervezett randikat).

2020. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden erőmmel igyekeznék kerülni utána, és nagyon kellemetlen lenne.
2020. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!