Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hölgyek mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hölgyek mi lenne a véleményetek, ha mondjuk harmadik vagy negyedik randi végén a pasi elvinne titeket egy luxus fehérneműboltba?

Figyelt kérdés

Igazi elit üzlet, diszkrét zene szól, a személyzet elétek siet, a férfi halkan, de határozottan közli, hogy a gyönyörű partnernőjének szeretne valami különleges ajándékot. A választott elegáns, mégis szexi darabot becsomagoltatja. Búcsúzáskor ezt mondja:

- Szeretném, ha a következő találkozásunkon ezt viselnéd. Még ha nem is fogom látni, maga a tudat, hogy az én ajándékom ékesíti a tested, boldoggá tenne.


2020. ápr. 14. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Eleve be se mennék egy ilyen üzletbe. Ha ajándékot akar venni a másiknak, akkor ne magának akarjon már ajándékot venni könyörgöm, ne olyat, aminek ő örülne, hanem olyat, aminek a lány.

Én pl. egy könyvnek jobban örülnék, vagy egy plüssállatnak.

Az ilyen defektes pasik meg se érdemlik a normális nőket.

Én azonnal otthagynám a pasit, még a bolt bejáratánál.

2020. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én harmadik, negyedik randi után ezt nagyon korainak találnám. Komoly kapcsolatban oké, de randizgatós időszakban én nem mennék bele ilyesmibe.
2020. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Komoly kapcsolatban is undorít, mikor öltöztetni akarnak, mint egy szexbabát.
2020. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Szoktam bugyi boltba járni, kössz. Phff, de megalázó lenne. Elárulom, h ha a legszakadtabb, legfakóbb tangám lenne rajtam, akkor is eldobnád az agyad, nem a bugyin múlik. Gyökér...
2020. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszene.

1) ez nem nekem ajándék, hanem neki, ne tegyen úgy, mintha nekem lenne az

2) egy hosszabb, már "bevált" párkapcsolatban szerintem van helye ilyen jellegű ajándéknak, amit közösen választ ki a pár, de azért egy 3-4 randi óta tartó kapcsolat nem ilyen

2020. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérnék semmit.
2020. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez iszonyúan gáz. Már attól elöntött a szégyenérzet, hogy ezt elolvastam. Ilyet ne csinálj.
2020. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban akar nézegetni, felőlem... Én nem költök ilyesmire,úgysem sokáig hordok egy fehérneműt, mert mosottá válik hamar.
2020. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha együtt választjuk ki az adott fehérneműt és olyasmit vesz ami tényleg minőségi az imponáló.
2020. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Szexista és tárgyiasító.
2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!