Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vigyek életet a chatelésü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyek életet a chatelésünkbe egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy lány, akivel sokáig jóban voltunk (egyetemi évfolyamtárs)majd később elég keveset beszéltünk. Most a karantén előtt kicsivel kiderült, hog szakított a barátjával, és miután régóta bejön nekem megpróbáltam újra jobb viszonyba kerülni vele. Főleg iskolai ügyekről írtam, amikre jól reagált (nem furcsállta hogy jó ideje alig beszéltünk és így írok rá), néha kérdezett is. Viszont ami nem megy, hogy végre témát váltsak, és személyesebb dolgokról beszéljünk. Ha ráírok, válaszol valamit mindig, de olyanokat mond, amiből nem nagyon lehet előre menni, és ha be is dobok valamit, magától csak ritkán kérdez rá. Ezek alapján nem gondolom, hogy teljesen veszett lenne az ügy, tehát nem gondolom, hogy kategorikusan elutasítana (egy időben sok időt töltöttünk együtt és pl részegen meglepően barátságos volt), de az biztos hogy sok munka van még előttem mire bízni kezd bennem. Szerintetek milyen úton érdemes elindulni/folytatni a dolgot? 20/F

2020. máj. 1. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most szakított, ha értelmes kapcsolata volt és a lány is ebbe a kategóriába tartozik, akkor leakarja zárni és jelenleg gyászol.


Ahogy visszaír neked, abból is érződik hogy udvariasság, de nem hiába nem látsz semmilyen jelet vagy vágyat arra, hogy folytatná a beszélgetést. Nagyon sokat látsz ebbe bele most, amikor ez a lány egy fájdalmas szakaszban van. Röviden tehát, attól hogy te felpezsdítenéd a beszélgetést, mint látható ő nem, úgyhogy mindegy hogy veszett ügynek látod-e vagy sem, jelenleg nem akar ebben részt venni.

2020. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szakítás körülbelül 3-4 hónapja történt
2020. máj. 1. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehet, hogy idő kell neki. Nem biztos, hogy ennyi idő után gyászol még, de lehet, hogy nem akar most semmi újba bele menni.
2020. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egy nő nem vagy alig kérdez vissza, magától nem keres, akkor nem érdekled. Az pedig végképp indifferens, hogy részegen mennyire barátságos, ha ott nem léptél.

Szerintem ez tökéletesen esélytelen.

2020. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veletlenul tartozkodo. Nem egy nyuszika, de nem akar mas teruletre tevedni veled.
2020. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem kell életet vinni. akivel összeillesz, azzal gördülékenyen megy a beszélgetés.

Akivel meg nem... azzal nem illetek össze, és semmi értelme erőlködni, nyűglődni, mert csak olyat fogasz belelátni, ami nem létezik. Egy álomképet.


Meg amúgy ha akarsz tőle valamit, akkor hívd fel! Nem kell írogatni mindig...

2020. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne unalmas nőkkel beszélgess.
2020. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs chatelésetek, legalábbis semmi olyasmi, amit mással ne csinálna. Ez az egész csak a te fejedben létezik.
2020. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!