Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezhetek beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezhetek beszélgetést egy olyan sráccal, akiről nem tudok semmit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem. A háztömbömben pedig lakik egy srác, aki külsőleg nagyon bejön. Szoktam látni mikor kint ül a parkban, vagy mikor elmegy valahova. De nem tudom hogy hívják, pedig a postaládákon lévő neveket is végig kerestem, de nincs meg. Valószínűleg nincs kint a neve. Ez azért is baj, mert így nem tudok róla semmit, hogy van e barátnője pl.

Valami tipp, hogy hogyan kereshetném meg a világhálón vagy (!) hogyan elegyedhetek vele beszélgetésbe? Mert kicsit fura ha egy idegen megszólít h szia, mizu, hanyadikon laksz :D vagy inkább hagyjam?



2020. máj. 1. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem megszokta, hogy lányok megszólítják, így nyugodtan. Jó szórakozást.
2020. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elég kreatív, pedig ti nők lépéselőnyben vagytok, privátban segíthetek. :)
2020. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó neki.
2020. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg az én lépcsőházamban csak családos emberek, meg csávók laknak. F
2020. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod menj oda és mondd meg hogy te vagy az új szomszed, szeretnéd megismerni a hazbelieket és mutatkozz be
2020. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

hát a szia! "énisittlakom" "szeretnélekmegismernimertmégnemismerlek" szövegek teljesen jók. A kérdésed szövegébe mindent leírtál :)


És nem furcsa a "hányaDIKonlax" megszólítás sem. Valahogy el kell kezdeni, és ez így jó. Parkban is oda lehet menni. "Sokszor láttalak, új lakó vagy? Én is ott lakom..."

Miért ne?


Közös és odaillő témával kell kezdeni mindig. És ezk nagyon jó témák :)

Meg is egyezhetsz vele, hogy ha kell valami, akkor kisegítheted (cukor stb), később körbevezetheted a környéken, sok a lehetőség.

2020. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Remélem kosarat kap a ribi. 😄
2020. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En rakoszonnek csak ugy. De utana ha jonne szembe, es nem csinalna semmit, lemondanek. Marmint az eszemmel.
2020. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem szólíts meg inkább, de nem szabadulsz onnantóül :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Azt javaslom,hogy a közvetlen (le-)megszólítás helyett tartózkodj sokat a látókörében, "vegyen észre" ő Téged, ne Te őt. Ha érdekled őt, majd megszólít Téged. Ha gondolod, hogy bátortalan, akkor lépj Te.
2020. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!