Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghatódnátok ha egy pasi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghatódnátok ha egy pasi így akarna meghódíttani?

Figyelt kérdés
Kiderülne róla hogy felméréseket és közvélemény kutatásokat végez elmélyülten, hogy megtalálja az ideális csajozási szövegeléseket. Mindent megtesz hogy igazi határozott deviszont nem bunkó alfahím váljon belőle a hölgyek lányok nagy örömére. Keményen dolgozik eme cél elérése érdekében.
2020. máj. 3. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
haha! kerülendő :D
2020. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Engem nemhatna meg. Az ő dolga mivel tölti a szabadidejét. ,,nem bunkó alfahím váljon belőle a hölgyek lányok nagy örömére" miért hatna meg ez? Ha nekem személyesen szeretetből csinál egy pasi valamit az meghat. Ez nem. 22L
2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Unalmas. Jobb szeretem a spontán határozott pasikat. Az efféléknél hamar "lejár a lemez".
2020. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Abban nekem mi a jó, hogy az az életcélja, hogy mindent megb.asszon, ami mozog, a nőket kétszer.

Az ilyet kerülni szoktam, messzire.

2020. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem megható,ez szánalmas.Határozottnak és alfahímnek születni kell,pusztán közvélemény kutatásokat olvasva nem leszel alfa.Bocs.Inkább menj el gyúrni.
2020. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
lemaradt hogy 44/F
2020. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a szövegeidet. Őszintén szólva, mindegyik az a kategória, amelyik taszítja a nőket.

Komolyan.


Ha tényleg szeretnél valamit egy nőtől, akkor első sorban emberként kezeld, ne nőként. Ne egyből a testét akard (a kérdésekben általában szerepel, hogy az adott macsó végigméri a nőt, nyalja a száját... ezt ne, ez idegentől ijesztő)


Nem kell kocsi sem, hogy azzal állj meg a kiszemelt hölgy mellett. A kocsi az aranyásóknál válik be, ahhoz pedig luxusautó kell...


És a szövegeid... Jesszus, néha olyan kitekert szövegeket írsz, hogy csak lesek.

A szövegnek nem kell frappánsnak lennie - ha eleve nincs meg valakiben a tehetség, hogy egy vérbeli "dumagép", akkor az előre betanult szöveg nagyon silányul hangzik.


Simán menj oda, egy "Szia, lenne kedved meginni velem egy kávét? Fantasztikus embernek tűnsz, szívesen megismernélek"


Nem kell a "szemüveglebiggyesztés", kulcspörgetés, tánc az utcán(?) amiket a korábbi kérdésekben írtál.

2020. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ebbe mi a megható?Adja önmagát.A csajozást nem kell tanulni.
2020. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, 44F ?? Bizonyára a nők epekedve várják önképzésed eredményét, sőt, senki más szóba sem jöhet, mert mind utánad sóhajtozik, magányos éjszakákon.
2020. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem nagyon rossz végéről fogod meg a dolgot. Konkrétan kevered a célt az eszközzel.

És mit akarsz egyáltalán? Csajozni vagy párkapcsolatot? Ennek megfelelően kell technikát és célcsoportot választanod. Például, ha csajozni akarsz, akkor lökheted a hülye rizsát egy olyan csajnak, aki komoly férfit keres, komoly szándékkal, menekülni fog tőled. De a "buli kanca" is menekülni fog, ha 50 szál rózsával leped meg az első randin...

Vagyis nincs univerzális módszer, ami minden nőnél működik, de te mégis ezt keresed és tévúton jársz.

32F

2020. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!