Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik nektek bejönne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik nektek bejönne ha egy pasi így csapdosná nektek a szelet? 44F

Figyelt kérdés

Elétek járulna kalapban és napbarnítottan, tisztára úgy festene, mint egy régész kutató. (Indiana Jones stylus) Rátok nézne, elcsodálkozva, és közölné:

- Hölgyem, egész életemben a régis régi időkben a Földön élt angyalok nyomát kutattam... De most hogy találkoztam magával, rájöttem, hogy ők még mindig köztünk járnak!


2020. máj. 1. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez a 44f valami troll? :DDDDDDDDDDD
2020. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Csinàlj egy youtube csatornát. Minden ilyen csajozós dumát tesztelj le èlőben 100 nőn, a legjobb tízet vágd össze egy videóba. Mocskosul meg fogsz gazdagodni, és lesz pénzed prostikra.
2020. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ilyesmi még viccnek is erőltetett, vonzalom helyett pedig szánalmat vált ki a nőkben. Arra jó csak, hogy baleknek nézzenek, kinevessenek, azután továbbálljanak.
2020. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Kedves egyes sz. válasz adója, te új vagy itt, ugye? 44F egy élő legenda a gyakin.
2020. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
#4 nem vagyok új, de évekig nem jártam erre, nem tudom mostanában milyen arcok vannak itt. :)
2020. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tévedés forog fenn mert nem akarok prostizni. Alfahím módjára meghódítani egy női hölgyet a kitűzött cél minden igazi férfi előtt.
2020. máj. 1. 20:02
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Te tuti Alekosz vagy kérdező!!!!:)
2020. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem jobban bejött az őszinte csodálkozós "az igen". Mint az ilyen szentimentális, elcsépelt és mindenkire ráhúzható sablonos böszmeségek.
2020. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Kimenne., mint ha ott sem lett volna.

Ez tahóság.

2020. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Ezeknek nem régiségek kellenek, hanem a legújabb bmw meg iphone. Angyalok a fszmat.
2020. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!