Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy lány kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány kövér volt, de lefogyott, a pasik akkor is már csak a kövér csajt látják benne?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Fszság
2020. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez attól függ te hogy éled meg a változást. Szürke egér leszel, aki nem tudja miért ilyen nehéz az útja, sose lépsz ki a kövér énképedből, vagy hátra hagyod.

Én nagyon sokat fogytam. Azok, akik ismertek nem a kövér nőt látják bennem, hanem amivé váltam. Magabiztos lettem és megszépültem.

Akik nem ismertek és most találkozom velük az új testemben fogalmuk sincs róla milyen voltam, csak azt látják, hogy ez egy boldogság, magabiztos nő.

Vagy van valami Kövér Skarlátbetű a mellünkre égetve csak én nem tudom?

2020. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint ùgy értem, h az a pasi aki már kövéren is ismerte..
2020. máj. 8. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem. A többséget elfelejti a nő nevét miután meglátja a fenekét.

(Yeyy, szexista férfigyűlölő hozzászólás, dobjátok ide a sarat)

2020. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy erre gondolsz.

Konkrétan meg kell mondjam, hogy hamarabb látnak meztelenül, mint kövéren. De tényleg engedd el ezt a kövér voltam, mindenki tudja szégyenérzetet, vagy nem is tudom pontosan mit érzel.

Megcsináltad. Élvezd a munkád gyümölcsét.

2020. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, de nem is kizárt. Van olyan ismerősöm aki kövér volt régen és lefogyott de én továbbra is annak a duci lánynak látom nem tudom miért. De van hogy látok egy kövér nőt akinek amúgy tök szép arca van és elgondolkodok hogy milyen jól nézne ki vékonyan. Na ha az ilyen nők lefogynának akkor valószínű nem a korábbi kövér énét látnám benne. Szó mi szó, ez ttól függ hogy az adott személy alapból milyen kisugárzás, viselkedés és igényesség szempontjából, meg attól hogy a kövérséget leszámítva jül néz-e ki.

Mielőtt leszóltok ez csak az én véleményem és ízlésem hogy nem látom vonzónak a kövéreket, nem mondom hogy nem nézhetnek ki jól, csak nem számomra :)

2020. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én értem miről beszélsz. Az akkori barátom mellett nagyon sokat fogytam, már az átlagoshoz képest is kimondottan vékony lettem.

Látta ő is persze, hogy más vagyok, és én is ki tudtam lépni a kövér szerepből. Viazont mivel a fogyás egy folyamat volt és ő is része volt a folyamatnak, nem látott másnak úgy. Fokozatosan változtam, egyszóval nem volt feltűnő. Jobban tatszettem neki, de nem volt egy nagy ráeszmélés mondjuk egy reggel, hogy mennyivel jobban nézek ki mint 2 éve.

2020. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok! A többi pasinak feltűnt, akivel nem volt napi kapcsolatban.
2020. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is, de egyébként az én véleményem nem látom benne azt.
2020. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy ha valaki kövér volt, és lefogyott, akkor is maradnak nyomai a testén, itt-ott megnyúlt bőr formájában, és ez már egy rövidujjú polóban is látszik.
2020. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!