Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a kövér nők jönnek be vagy a vékony, sportosak a pasiknak?

Figyelt kérdés

Elvárják szinte , hogy tökéletes testünk legyen, nekünk nőknek! Aztán kiderül, hogy mégis a duci/molett/kövér nők a vonzóak.

Hogy is van ez? :D


A lenti kérdèsben kb 87%-a a kommentelőknek a duci nőre szavazott.



2017. júl. 29. 07:46
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2017. júl. 29. 07:48
 2/41 anonim ***** válasza:
52%
A 3-asnak van a lehszebb arca
2017. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
A testalkat a lényeg , nem a feje! ;)
2017. júl. 29. 07:51
 4/41 anonim ***** válasza:
Hopsz még nem akartam elküldeni. Szóval ha felcserélnénk az arcokat ugyanezeken a testeken a 3-as arcú nyerne bérmelyik testen. Ha kitakartad volna az arcokat szerintem a közepesre szavaztak volna. Nekem konkrétan az áltagos vagy sportos, vagy enyhén duci lányok jönnek be, de leginkább az enyhén sportosak.
2017. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Igen az a llnyed, de a férfiak az összképet nézik. Egy szép arc feljavíthat egy kevésbé jó testet.
2017. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ennél a kèrdésnél meg fordítva van :D


Nem én irtam ki a kérdèseket.

2017. júl. 29. 07:58
 7/41 anonim ***** válasza:
Én 3-as típus vagyok most.De voltam másik típus is.Nem látom a különbséget igazán,mert akkor is voltak pasik akiknek az tetszett,meg vannak olyanok akiknek most ez tetszik.Azt vettem észre hogy a mostani testalkatom inkább a vékonyabb,sportos pasiknak jön be,mackósabbak nem próbálkoznak.
2017. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%

Durva, és meglepő leleplezés következik!!!


A férfiaknak a nőiesen alkat jön be, és nem tartják vonzónak a vékonyakat.

A férfiaknak a sportos nők jönnek be, és nem tartják vonzónak a kövéreket!



Mindkèt fenti állítás igaz!!!!!


Ugyanis nem létezik olyan, hogy a férfiak, nem egy közös tudat vagyunk, hanem milliónyi különböző ízlésű ember, sőt, van egy haverom akinek a vörös hajú nők tetszenek, tök mindegy neki, hogy sovány vagy molett. Na akkor mi van? Ő meg egy teljesen más szempontrendszer szerint értékel.



Köszönöm a figyelmet a Nobel díjat majd küldjétek el postán, nem gondoltam, hogy ekkora szenzációs felfedezés lesz a problémád megválaszolása...

2017. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Jah, és a 3 fotón egy duci csaj sem volt... tehát lehetett választani a vékony, az extrém sportos, és a teljesen átlagosból.
2017. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a kövér nőknél tartunk, nem unalmas már? Vékony, sportos vagyok, és egyáltalán nem jönnek be a kövér nők. Világos?
2017. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!