Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nem érti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem érti, miért neki írtam?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy sracra ismerkedési szándékkal, de egy átlátszó kerdéssel a munkahelyéről, mivel mást nem tudok róla, de úgy tűnik nem vette a lapot. Mert azt valaszolta, ebben az ügyben nem neki kellett volna írnom, mert ő nem az aki :D

2020. máj. 10. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ti nők miért várjátok el tőlünk, hogy gondolatolvasók legyünk?
2020. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem lehet, normális ember módjára, ha nem is teljesen egyértelműen megfogalmazva leírni, hogy ismerkedni szeretnél ?

Ettől nem fog senki ri..ncnak nézni, sem pedig értelmes férfi nem küld el bántóan.


Az ilyen ismerkedés, ami már egyből játszmázással kezdődik, nem vezet sok jóra. Erre nincs senkinek szüksége.

2020. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
2# azért, mert ilyen a női agy.
2020. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarta azt írni, hogy dugjál már meg.
2020. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem lehet konkrétan beszélni?
2020. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mit írtál neki? :D
2020. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezt annyira nem értem a nőkben és nem is szeretem hogy mindig célozgatnak, utalgatnak ahelyett hogy egyenesen azt mondanák/csinálnák amire gondolnak.

Nem akarunk mi kódokat fejtegetni és az esetek többségében nem is sikerül mert lehet ami nektek egyértelmű utalás az nekünk egyáltalán nem az :D

2020. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Honnan vette volna a lapot? 600 millió oka lehet hogy kell az info az adott munka kapcsán, ha nekiállna nyomulni meg a végén ő lenne a vállalati creepy..
2020. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve meginni veled valamit munka után
2020. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Vagy nem is akarta érteni, mert nem akar élni a lehetőséggel.

Máskor beszélj világosan, ha felnőtt vagy és előbb kiderül.

2020. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!