Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több napig nem írtam vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napig nem írtam vissza, ez után van értelme még válaszolni?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam randizni az illetovel, tetszett, el tudtunk beszélgetni, értem is jött kocsival, azonban le akart volna feküdni velem, vacsi után hirtelen a lakásán kötöttünk ki egy kis alkohollal. Csak a csókot engedtem. Nem vagyok híve igazán az ilyen gyors ismerkedésnek. 2 napja nem írtam vissza, mert akart volna találkozni, gondolom hasonló folytatással.

Ti mit tennétek a helyemben?

Van így értelme válaszolni egyáltalán?



2019. nov. 2. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Csak le akar fektetni. Rajtad múlik benne e vagy a dologban.
2019. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Emberek... Felnőtt emberek... Kommunikáció!!! Akarsz tőle valamit? Ha igen, akkor fogod és megírod. Jól éreztem veled magam, jó lenne folytatni, de nekem a szexhez több idő kell. Ha ezt el tudod fogadni szívesen találkozok veled, ha nem akkor ne húzzuk egymás idejét.

Ha nem akarsz tőle semmit. Bocsi nem úgy alakult az este ahogy azt elterveztem. Minden jót neked.

2019. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
1-es.. Azért ennyiből sztem ne vonj le ilyen következtetést, hogy csak azt. Igen valószínűleg azt is. A férjem az első este már azon volt, hogy menjek aludjak ott. Sokszor elmondja amikor ismerkedtünk, hogy uu de jó lenne ha.. De nem éreztem akkor, hogy ez egy jó döntés lenne, később meg csak hozzá mentem feleségül.
2019. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!