Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srac, aki nagyon szerelmes belem, feltetel nelkul, mindig csak az en erdekeimet helyezi eloterbe, mindig mellettem all, mindenben szamithatok ra, mindig segit meghallgat stb. Egyaltalan nem nez ki jol, mindenki azt kerdezi tolem, hogy hogy randizhatok vele. En nem latom csunyanak. Hihetetlen intelligens es ezt nagyon szeretem benne. Viszont! rohadnak a fogai. Nem csak kicsit rosszak az osszes szet van rohadva. Azt mondta nagyon szeretne megcsinaltatni oket es meg is fogja. Viszont semmi felre tett penze nincs, es ezt megcsinaltatni hosszu evekbe telhet ( mire lesz annyi penze). Egyszeruen a fogakon nem tudok tullepni, pedig annyira szeretnek. Ti mit csinalnatok?

2020. máj. 12. 03:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Otthagynám... Ez van. Az hiányozna, h elkapjak vmit.
2020. máj. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Az én barátomnak se jók a fogai,de engem sose zavart. Ilyenért nem hagynám el,főleg ha szeretem a pasit.
2020. máj. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

Ennyire számít?

Szerintem akkor még nem szereted igazán.

2020. máj. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Igényes ember nem tud túllépni a szétrohadt fogakon.
2020. máj. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2 itt nem arrol van szo, hogy nem jok a fogai, vagy nem a legszebbek, hanem hogy konkretan fekete csonkok

vannak a fogak helyen. Hianyzik is neki par, de azt nem banom!

2020. máj. 12. 03:36
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok.


A pasimnak is feketék a fogai,és akkor mi van? Ha engem nem zavar,akkor nincs probléma.

Ha téged ennyire zavar,minek vagy vele?

2020. máj. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele. Ez az egyetlen oka, hogy nem vagyok. Szeretnek tullepni ezen, de semmi masra nem birok gondolni, mint hogy mennyi karos bakterium hemzseg a szajaban es hogy nekem is atadja ezeket.
2020. máj. 12. 03:50
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes,én még nem haltam meg. Pedig már 10 éve a rohatt fogú csávómmal élek...na akkor most mi is a helyzet?
2020. máj. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy

meghalnek. Ettol fuggetlenul nem szeretnem ha azok az wgysejtuek az en szamban kossenek ki. Valamint azt sem tudom ignoralni, hogy a lehelete konkretan kaki szagu es nem birok a kozelebe hajolni ha beszel, megcsokolni meg foleg nem. De nagyon irigyellek amiatt, hogy ez teged nem zavar.

2020. máj. 12. 04:08
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Én még sose éreztem kakiszagúnak a párom leheletét. Ebben nem tudok nyilatkozni...de van aki elfogadja,van aki nem.
2020. máj. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!