Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel randizok egy ideje, fél éve lett vége egy komolykapcsolatának a csaj szakított vele...ha rákérdezek, vagy kijelentem hogy még mindig szereti őt nem tagadja.., de azt mondja, hogy akar engem nem akar elveszíteni, fontos vagyok neki...nekem ez viszont így nem megy...így nem akarom már őt...szerintetek ?

2019. júl. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Neki mondtad, hogy tegye túl magát rajta, ha téged akar és azt lereagálta valahogy?

32/f

2019. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magától mondta már, hogy annyi az egész, hogy túl kell magát tennie rajta...de nekem ez így nem jó. Sajnos későn tudtam meg, hogy még mindig van valami...azt hittem már lezárt ügy.
2019. júl. 11. 15:05
 3/7 A kérdező kommentje:
És addigra már megtetszett nekem....nem tudom mitévő legyek...hogy várjak hátha elfelejti végleg és csak engem fog szeretni, vagy lépjek le, mert olyat érdemlek aki belém szerelmes ?
2019. júl. 11. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Miután megmondtad neki, hogy ez neked nem oké, tegyen valamit ezügyben, azután, ha nem akar, leléphetsz, ha akar, csak türelmet kér tőled, meg is várhatod.

32/f

2019. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez a helyzet így olyan rossz,...honnan tudjam ha engem csókol vajon rám e gondol közben (?), vajon engem-e akar akkor ölelni? Így állandóan kétségek között vagyok...fogalmam sincs, hogy mit hogy érez..
2019. júl. 11. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért vagy fontos neki?Min kell tùltennie magát pontosan?A sérelmeken vagy,hogy még az exébe szerelmes.Ha még őt szereti,akkor nem várnék.Ha majd mégis ùgy dönt akkor szól.De elfelehteni nagyon könnyű valakit,de csak akkor,ha az a másik belopta magát az ember szívébe.Sztem.
2019. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtésnek vagy jó,semmi másra.
2019. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!