Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg azt a lányt?

Figyelt kérdés

Történt még tavaly nyáron, hogy piszkosul unatkoztam. Találtam egy alkamazást chatalternative. Ez ilyen random video chat. Sok fura ember van ott fent. Egyszer összefutottam egy lánnyal. Egész jól elbeszélgettünk. Vicces volt, mert mindketten titkoltuk a nevünket, de jó volt szédíteni a másikat. Ő éppen a Balatonnál dolgozott, de egyébként kelet-magyarországon élt. Tőlem egy jó félóra útra autóval. Tudom hogy melyik városban, de a nevét nem árulta el, én sem a sajátom. Végig ugrattuk, szívóztunk egymással. Az arcáról készült egy fotóm. Aztán egyszer csak eltűnt, átugrott másra. Nem tudom h szándékosan-e vagy sem. Azóta nem láttam többet, pedig kerestem.

Hogyan találhatnám meg?

Lehet hogy ő nem is emlékszik már rám... Én szívesen elhívnám egy sétára, kávéra...

Van valami ötlet? Ami nem is túlságosan kellemetlen és tolakodó.



2020. máj. 12. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Túl rég volt és semmi nem történt. Ő is épp poénos hangulatában volt és a net biztonságában belement egy kis játékba, de ez nem jelenti azt hogy bármit akart volna tőled. Valószínűleg nem hiába ugrott a következőre, lehet már megunta a játékot.


Ha ismernéd személyesen, akkor azt mondanám nem veszítenél semmit ha elhívnád randira, de sok esély akkor se lenne, hisz ahogy mondod, nagy eséllyel már rég elfelejtett. De így, hogy lényegében semmit nem tudsz róla, semmi érdemleges nem volt köztetek és ennyire régen történt, végképp nincs értelme ezen kattogni tovább.


Keress más lányokat, akiket aztán el is tudsz hívni. Nem ő az egyetlen akivel egy hullámhosszra tudsz kerülni.

2020. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!