Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális főiskolás srác hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális főiskolás srác hol találhatna normális lányt maga mellé?

Figyelt kérdés
23 F

2014. máj. 19. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
a főiskolán esetleg?
2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Villanykaron?
2014. máj. 19. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
normális főiskolás, normális srác? vagy egy normális főiskolás, nem normális srác?
2014. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első.....
2014. máj. 19. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg bárhol, hiszen a lányok többsége is szereti hangoztatni magáról, hogy normális, meg hogy elég neki egy átlagos srác, csak aztán valahogy általában mégis csak csalódni lehet a nagy részükben. Járj el valamilyen közösségbe, ahol feltételezhető, hogy értelmes emberek is vannak, meg ne hagyd ki a lehetőségeket pl. buszon, vonaton se. Nagyon nehéz, én ezt aláírom, nem is igazán értem, hogy egyeseknek hogyan sikerül olyan jól.
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
en szivesen ismerkednek, aztan majd meglatjuk jutunk e tovabb
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért villanykaron is akad 1-2 lány, bár ha belegondolok, hogy nálunk eükaron szinte csak lányok vagyunk, megértem a helyzetet. :D
2014. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A normális az számodra mégis mit jelent? Mert gyanítom nem azt, mint nekem. :D

Viszont megértem a helyzetet. Én mérnök-informatika szakon vagyok/még ha ezt sokan nem is hiszik el/, mikor kezdtünk 21x emberből 8 vagy 9 volt csaj.


Aki azt javasolta, hogy a főiskolán, akkor annak nem sok tapasztalata van az itteni helyzetről...

26/F

2014. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!