Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire baj, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, ha a barátnőtök többet vár el tőletek, mint önmagától?

Figyelt kérdés

A lány tanul, nincs kocsija se lakása, se jólfizető állása

Mondjuk elvárja tőletek hogy legyen kocsitok, mert 30-40 körüliekkel ismerkedik. Zavarna titeket vagy valamennyire jogos, ha már van köztetek 10-20 év?



2020. máj. 13. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha saját magát el tudja tartani, ergo egyedül is meg tudna élni akkor nincs gond
2020. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lachesys ***** válasza:
82%

szerintem meg jogos, valahol. mondjuk nem mindegy, h 30 vagy 40. 40 evesen azert, ha vki jo hatszellel indult - es egyetemista csajok alt egyetemet vegzett, multinál dolgozo pasikkal kezdenek - akkor egy kocsit legalabb illik osszerakni, ha lakast nem is.

mondjuk nalunk pont forditva van, en 26 vagyok most vegzek, es van lakasom; orokoltem. a pasim meg 40 es nincs neki, o koltozott ide. de en nem vartam el ilyesmit. amugy meg mindenki azt var el amit akar. egyedul az donti el, realisak e az elvárások, hogy talal-e olyat aki megfelel neki. es hidd el, egy 20oneves szebb lany siman talal ilyen palit.

2020. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam 4-5 évnél csitribbekkel ismerkedni, szóval igazából mindegy. :D


De egyébként jogos elvárásnak tartom egy 40 éves esetében legalább a lakást. Ha esetleg valaki családot akar, ne albérletbe vagy az anyósához szüljön már és ne kelljen már úgy megöregedni, hogy valakinek a szarjában csövezel... A kocsit nem igazán értem, fővárosban, jó környéken inkább teher és fölösleges számomra, de oké. Egy 200-500-as szar tragacsot összekukázni sem nagy mutatvány.

2020. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Valahol jogos, ha a 40-es pasinak a 20 éves kiscsaj kell.
2020. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Igényei lehetnek önmagával szemben, elvárásai másokkal szemben nem.

Úgyhogy nem jogos!

2020. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent a jól fizető állás?
2020. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem baj, sőt, jó. Mert így nem lesz a barátnőm és könnyebben lehet szűrni normális nőkre.
2020. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

#7

Ha mondjuk az a lány egyetemista jelenleg, akkor gondolom nem szeretne egy olyan férfival lenni, aki 40 évesen semmitsem tud felmutatni. Se ház, se kocsi, meg mondjuk egy 150 ezer forintos fizuval szerinted ki akar vele ismerkedni? Ja, az akinek szintén semmije nincs. Nehogymár amiatt nelegyen egy nő nem normális, mert vannak elvárásai egy férfi felé.

Szerintem teljesen rendben van, hogy nem csak azt nézi, hogy de nagy most a szerelem. A számlákat a szerelemből fizeted ki? A gyereket abból eteted? Ne vigasztalódjatok ezzel. Egy kicsit tehetősebb férfi sem fog olyan nővel lenni, akinek nincs semmije. Tudjátok mindenki a saját "csoportjából" válogat. De ezek mellett jobb az, ha azért egy férfi többet keres, mint a nő, mert ha jön a baba, az elején valamennyire kiesik a nő fizuja. Melyik világban éltek?

2020. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre sem lehet konkrét választ adni. Ha egy 25 éves egyetemista jön össze egy éppen 30 évessel, aki szintén sokáig tanult szülői támogatás nélkül, akkor túl nagy elvárás. Ha egy olyan 40 évessel, aki kapott hátszelet, minden adott volt neki, hogy haladjon, mégsincs semmi, amit elért, azt jobb elkerülni, mint ahogy azt a 20 éves lányt is, aki életében nem dolgozott, mégis olyan, jóval idősebbekre pályázik, akinek háza, kocsija meg mindene is van.
2020. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

"Se ház, se kocsi, meg mondjuk egy 150 ezer forintos fizuval szerinted ki akar vele ismerkedni?"


Mert ebben az országban csak bankárok élnek nem? Tehát a postásnak már nem is jár barátnő, de te lennél a legjobban felháborodva ha nem kapnád meg a leveleid. Mocskos kettős mércés, nem jár neked semmi.

2020. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!