Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hány tevét adnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány tevét adnátok a barátnőtökért?

Figyelt kérdés
Egy ideje egy arab fiúval randizom, és egyik nap poénból megkérdeztem tőle, hogy ha elvenne feleségül, hány tevét adna értem a szüleimnek. Azt mondta, hogy nagyjából négyet, az úgy reálisnak tűnik. Szerintetek ez sok, kevés, vagy pont jó?

2019. dec. 14. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A teve ára nagyon változó; a rijádi piacon egy jobb teve annyi, mint nálunk egy középkategóriás autó. Mauritániában viszont jóval olcsóbb a teve. Na meg a nők is.

Nincs barátnőm.

2019. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
Hát az olyan 10 misi kb. ott gondolom ez csóró szint, tehát nem sokat érsz neki.
2019. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök rá, hogy tevékről van szó, pedig már gondolkoztam rajta, hogy hány tévét lenne reális adni egy barátnőért és milyeneket.
2019. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ilyen hülye kérdést tettél fel neki, ezért próbálta ő is poénosra venni a figurát. Amúgy a teve az araboknál rendkívül nagy becsben tartott állat, úgyhogy érezd magad megtisztelve. :D
2019. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan magyar emberektől kérdezed, hogy reális-e? Kérdezd meg valami arab fórumon, hadd vitassák meg az érintettek :)
2019. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a tevék nagyon értékes drága állatok ezért kb annyit er az a 4 teve mint egy új autó kb 4-8 millió forint között van az ara... csak annyi hogy nem tudni hogy most milyen fajta mert azon belül is vannak jobb fajták...

de ha megnézed egy ló is elég drága főleg egy tenyésztett arab telivér...

több millió forintba is kerül...


De mondjunk az is számit hogy melyik arab országban van mert ha egy olyanban ahol a tevék száma nagyon magas akkor ott olcsóbb de akkor sem 2 forint hanem több száz ezer!

2019. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De mivel... nem vagyok iszlám vallású vagy hindu ezért nem a szülőknek adok ajandekokat hanem a baratnomnek... de azt sem azert hoy járjon velem... mellesleg ez fordítva is igaz... 😬
2019. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi az átváltás a teve meg a zsiráf közt?
2019. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom mennyire reális ill én mennyit adnák.
2019. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy nő 25 éves koráig 10 tévét ér.

26-30-ig 5-öt.

31-35-ig 1-et.

Majd : 36-40 két nő=1 teve.

41-50 ig 5 nő =1 teve.

51-60 ig 10 nő=1 teve.

61 fölött 100 nő =0,25 teve...

2019. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!