Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a randi végén, utsó programként leülnétek Postal 4-gyel játszani? Kreatív, szórakoztató időtöltésnek tartanátok?


2020. máj. 14. 13:52
1 2
 1/19 Hellmano ***** válasza:
61%
Hogy valószínű elég szar randi lehetett :D
2020. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ennél jobbat nem találtál? Akkor már valami mario party vagy ilyesmi.
2020. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Elnézve ezt, még mindig a Postal 2 marad a favoritom, az annyira el lett találva, hogy nem lehet megismételni és olyan brutálisan hordozza azt a tipikus 2000-es évek eleji hangulatot, hogy olyan mint valami időutazás. Kicsit a Rokker Zsoltti kalandjai, a korai South Park (első 10 évad) és az Irigymirigy ilyen - érdekes, hogy pont az alapból kissé prosztó dolgok azok amik a legjobban tudják azt a hangulatot visszahozni.


Amúgy nekem bejönne, de bármilyen más játék is ami NEM májnkráft vagy valami fészbúkos őrület.

2020. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, nem lenne második randi. Aki még egy randit sem bír ki játék nélkül, az kemény függő lehet.
2020. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Kiröhögném, miközben venném vissza a csizmám.
2020. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

5.


Miért vennéd le egyáltalán...?

2020. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

6.-nak.


"...leülnétek Postal 4-gyel játszani?"


Ez gondolom lakásban történne, oda meg nem mennék be koszos ciővel, vagy te igen?

2020. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Eleg igenytelen jateknak tunik. Es egyetertek azzal, aki azt irta, aki nem bir ki egy randit se jatek nelkul, az gaz. Mind a ketten jatszunk a parommal, mondjuk ennel normalisabb jatekokkal. De nem randin.
2020. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
65%

Nevessetek ki, de én az első randi után hazaittem a már férjemet, mert sokáig eltartott a randink, a vendégszobában aludt, a szüleim tudtak róla. Másnap meg egész nap COD2-t toltunk, ott ült mellettem, ettünk, játszottunk, beszélgettünk, röhögcséltünk.

18 éves kis csitrikék voltunk, na és? :D


Amúgy míg világ a világ, a Posta 2 lesz az igazi, én 2 hete nyomtam végig 2 nap alatt :D

2020. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"aki nem bir ki egy randit se jatek nelkul, az gaz"

Az, hogy játszik randin, nem jelenti azt, hogy valaki függő.

Ahogy attól, hogy iszol egy pohár bort randin, nem vagy automatikusan alkoholista, vagy ha étterembe mentek, nem azért van, mert bulímiások lennétek.

2020. máj. 14. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!