Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a randi végén, utsó programként leülnétek Postal 4-gyel játszani? Kreatív, szórakoztató időtöltésnek tartanátok?


2020. máj. 14. 13:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 "Helló, nem írnád alá a petíciómat?" :D
2020. máj. 14. 14:37
 12/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%
Múltkor a kardiológián feküdtem 5 napot egy kis ST eltérés miatt, amire kaptam egy kis béta blokkolót. Most ahányszor beveszem, mindig eszembe jut hogy "ütős ez a kis motyó!" :D
2020. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, kérdező! Nem attól lesz függő valaki, hogy péntek este kilenctől tízig játszik. Viszont ha úgy játszik ebben az időintervallumban, hogy amúgy meg egy randin ül, akkor felvetődik az emberben, hogy kemény függő lehet.
2020. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi is szeretünk játszani a férjemmel. Egy internetes játékban ismerkedtünk meg, egy varosban laktunk, mégis játékban találkoztunk. Engem nem zavarna a játék,bár első randin nem ültünk le játszani. :D
2020. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

11. és 12.


Nekem a "Talán csak túl fáradt és cinikus vagyok" ugrik be, ha látok valami tipikus kamu hirdetést vagy reklámot valahol, vagy egy hazudozó politikust.


Meg persze az örök klasszikus "Kiűzünk benneteket pizsamás pogányok" :D ("Dobtál adományt a tálba? Akkor feloldozlak minden bűnöd alól")

2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"felvetődik az emberben, hogy kemény függő lehet."

Azt megértem, ha valaki nem gamer (nyilván olyan csajt nem is game-elős randira szervezne be az ember). De ennyiből addikcióra következtetni...

Amúgy meg "a játékok rosszak, erőszakot hoznak!"

2020. máj. 14. 15:28
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Kérdező! Írtad, hogy gamer csajjal randiznál? Nem. Adtam egy választ egy feltett kérdésre. Az átlag nő meglehetősen furán nézne rád, ha előkapnál a randi egy pontján egy androidos játékot (vagy nem tudom, milyen játék a belinkelt cucc, de nem is gondolom, hogy lényeges). Én is szoktam játszani, szóval a hozzászólásomat nem holmi kőkorszaki felfogás szülte. Randin nem tettem volna soha (most meg már nős vagyok). De ha csak egy bizonyos válasz tetszik, akkor meg minek kérdezel?
2020. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk én biztosan csak olyannal randiznék aki többé-kevésbé geek, mint én is. Nem az elborult egész éjjel WOW-ozó valaki, de nem is az aki szerint ez mind hülyeség, meg időpazarlás - aztán megy Farmvillezni, mert az bezzeg nem időpazarlás.
2020. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hanyadik randi, mennyire függő módon tűnik kockának a srác. Én alapvetően nem vagyok gamer, de ha szeretné, kipróbálnám. De biztos, hogy nem első randin. Egyrészt, első randin nem megyek szobára, és játékterembe sem, annál azért többre tartom magam, és remélem, a srác is, akivel ismerkedem. Olyan 3-4. randin el tudom képzelni, úgy, hogy megkérdez, érdekel-e... és ha esetleg nem élvezem mondjuk egy óra után, akkor nem erőlteti.
2020. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!