Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mit szólnátok ha a pasi ilyen verssel akarna bevágódni nálatok?

Figyelt kérdés

"A hancúrlécem sohase lágy

Mert folyton perzsel belül a vágy

Ne várj hát tovább, vár ránk az ágyam

Gyere, bébi, jó vagy nálam."

F/44



2020. máj. 16. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Az ágyig se várnék, ott helyben megdugatnám magam, akár egy kávézóban vagyunk, akár a parkban.

Hogy téged hogy nem tiltottak még ki innen, az rejtély...

2020. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezettem szeretem a költészetet, én is művelője vagyok, de ez borzasztó gagyi.

Még egy jó versnek is megvan a maga helye és hangulata, azt se lehet csakúgy a semmiből elmondani, de hogy egy ilyet...

Attól, hogy rímel, még nem vers. Sőt, rímelnie se kell, hogy vers legyen, de ez így nagyon gyenge. Hiába próbálsz műveltnek hangzani, ha aztán olyan szót használsz, hogy "bébi", na meg az inkább lenéző, hogy "jó vagy nálam", mintsem hízelgő.

Az a lényeg, hogy ne erőltesd azt, ami nem megy. Másképp is lehetsz udvarias és romantikus

21/L

2020. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
És még mindig komolyan veszitek és válaszoltok neki. Mintha egy értelmes lény lenne.
2020. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem tök jól működne olyan nőknél, akiknek megvan otthon az összes irigy honaljmirigy paródia DVD-n.
2020. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég volt csak a kérdéscímet elolvasnom, és már tudtam, hogy a 44F barátunk az... ):)
2020. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez kb macilaci színvonal a yellowstone parkból. de ha viccnek szántad, akkor ok.
2020. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, MaciLaci

Lesz itt minden, nem csak smaci. 😄😄😄

2020. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És 44/F sosem fárad :D. Ez sem jó randiszöveg.
2020. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!