Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kimondottan csinos, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan csinos, szép nőkhöz szól a kérdésem. Előfordult már veletek, h minden stimmelt az első randin, egymásra tudtatok hangolódni, jól éreztétek magatokat, akár kapcsolatot is szerettetek volna vele, de mégse keresett többet titeket a férfi?

Figyelt kérdés
Azért is szól kizárólag szép, csinos nőkhöz a kérdésem, mert a férfiak általánosan vizuális típusúak és vajon előfordulhat-e veletek olyan, h mégse akar többet tőletek egy férfi annak ellenére, h adtok magatokra, szép arcotok van, formás alakotok, igényes külsőtök és a kinézetetek miatt sokan megkörnyékeznek titeket, csak az a férfi nem, akitől akár ti is többet szerettetek volna, akár szexet, akár kapcsolatot..

2020. máj. 14. 11:32
A kérdező szavazást indított:
az első randi után mindig volt folytatás és kapcsolat lett belőle
az első randi után volt folytatás és szex lett belőle
az első randi után volt folytatás, de az már nem úgy alakult, ahogy elképzeltem
nem volt folytatás, de jóbarátok, jó haverok, vagy jó ismerősök maradtunk
nem volt folytatás, mert nem keresett többé, így én se kerestem őt
nem volt folytatás, mert hiába kerestem, nem akart többet találkozni velem
nem volt folytatás, nem kerestük egymást, de később még találkoztunk
nem volt folytatás, mert törölt, letiltott mindenhol
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Nem minden a szépség meg az összhang... Visszament az exéhez.
2020. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, de baratok maradtunk, igazabol a srac tulsagosan muveszlelek volt, es nem akart kapcsolatot mert en nem vagyok annyira elvont mint o es gondolom o kapcsolatra inkabb egy magahoz hasonlo, tipikus elvont muveszlelek lanyt akart volna. De a haversag mukodott, csak aztan elkoltozott kulfoldre.

Siman van ilyen, hogy a szemelyiseg nem passzol annyira, van pl jokepu metalos srachaverom, akit mint havert birok, tok jol nez ki, de nem akarnek tobbet tole, mert nem egyeznek az elkepzeleseink a szorakozasrol, nem passzolnank mint par.

2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Akivel randiztam, ők mind szerettek volna folytatást. Igaz nem sokat randiztam még, mert tavaly volt a válásom.
2020. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult az ilyen amikor csak pár alkalom szexet szerettek volna. Velem meg elég pár mondatot váltani, hogy tudják, körberöhögöm az ilyet és nem játszik alkalmi kapcsolat, meg persze hülye sem vagyok. Aki csak szexet akart soha nem keresett másodjára, felismerték, hogy nem én vagyok az emberük.
2020. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a kimondottan szép nőknél ez azért fordulhat elő alapból is ritkán, mert nincsenek rászorulva a társkeresőre.

Normál esetben egy egészséges világban úgy jön létre az első randevú, hogy két ember megismeri egymást nem társkeresési okból, felfigyelnek egymásra és miután meg van a kölcsönös vonzalom, elmennek az első randira.

Tudom, ma már sokan gyávák így kezdeni, meg az iskolák elvégzése után az ember nem mozog olyan körökben, de akkor is így volt a jobb, a természetesebb és szerintem egy szép nőt ma is sokan személyes ismertségből hívnak el randira és nem társkeresőn keresztül. Magyarul nem egy vadidegennel történik meg az első randevú.

2020. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első randi is elég furcsa volt, de felajánlotta a következőt, én igent mondtam. Aztán nagyon bunkón kezdett viselkedni, érezhetően az volt a célja, hogy én vessek véget az ismerkedésnek, gondoltam, megadom az örömét. Nem sokkal ezután megtudtam, hogy szerelmes volt az egyik ismerősömbe, aki elutasította. Azt találta ki, hogy keres egy olyan lányt, aki miatt féltékeny lesz a kiszemeltje, és igaza is lett. Utánam azonnal összejöttek, aztán pár hónap múlva szét, az okát nem ismerem. Végül újra megkeresett és puncsolt egy sort, én meg telibe röhögtem.
2020. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy kell szavazást indítani ?
2020. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy próbáltuk folytatni az ismerkedést, de annyira nem jött be a dolog igazán. Az persze igaz, hogy vizuálisan minden stimmelt (gondolom, ha nem így lett volna, nem közeledik), de kapcsolathoz ez kevés. Nekem nincs bajom az alkalmi szexszel sem, de valahogy jellemzően akikkel randizni jártam, sosem csak ennyit kerestek, és ők teljesen korrekt módon el is mondták, hogy nem érzik úgy, hogy ebből bármi komoly is lehetne. Én ezt simán el tudom fogadni, nem illik össze mindenki mindenkivel, és az, hogy a kémia működik meg ránézésre tetszünk egymásnak nem elég egy kapcsolathoz.
2020. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Nalam ez oriasi hatrany volt. Nem lett randi. Nem mertek, mar akik szobajohettek volna, kezdemenyezni. Utolag vissza is igazolodott, hogy odavoltak.
2020. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Kellett neked olyan jól kinézni... :D
2020. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!