Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy öltözzön és viselkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öltözzön és viselkedjen egy 40 körüli nő, ha szeretne dugni a randipartnerével már első nap, de nem akar kiéhezett vén kurvának tűnni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan felnevettem, ez aranyos kérdés! :D
2020. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Öltözz iskoláslánynak :D
2020. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elegansan szexi


Erintsd meg, mosolyogj, nevess, simitsd meg a hajad a vallad, ulj kozel hozza, igyal egy csepp alkoholt, legy laza, szemezz vele, bokolj


De ezt finoman burkolva noiesen tedd. Ha nem esik le neki akkor legyel nyiltabb.

2020. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam a múltkor egy szép, virágos ruha volt, térd alá érő, de dekoltázs villantó és magas sarkú szandál. Szerintem nem tűntem kiéhezett vén kvának, inkább szolid nőnek. Amire vágytam, az a szememben volt, nem az öltözékemben.
2020. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
De mitől nem vagy kiéhezett, ha még nem is ismered, már ezzel az elhatározással mégy?
2020. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már hetek óta leveleznek, telefonáltak stb.
2020. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Egy lenge nyári ruha, bugyi nélkül.
2020. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha a lényeg, hanem a szándék.

Azért igyekezz szexi lenni, ne a templomba járós ruhád legyen rajtad.

2020. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem a ruhán múlik, a viselkedéseden. Kényelmes ruhában menj amiben jól érzed magad. Sz@r tud lenni ha nyom a cipő vagy szorít a ruha, még bugyi is tud kényelmetlen lenni. Így felszabadultabb, magabiztosabb leszel. Nem otthoni melegítőre gondolok, érted.

Aztán majd minden adja magát. Azért tartsd szemelőtt, hogy nem minden férfi akar az első randin szexet.

Bírom a kérdésed őszinteségét, szimpatikus🙂

2020. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!