Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valamikor ezen a héten kezdtem...

Valamikor ezen a héten kezdtem újra húzódzkodni, elsőnap 10et tudtam egyszerre, másodnap 15-20 körül azóta 20 felett (30-40, de 20 minimum). Mennyit szabad? Izomláz van :D

Figyelt kérdés

Szóval, csak kint tudtam eddig is húzódzkodni, egy vas létrán, amit mostanra kaptam vissza, szóval (idén) csak a ezen héten kezdtem el csinálni újra.

Mint írtam, 10et elsőre sikerült egyben megcsinálni, de mivel nem akartam túlzásba esni, ezért nem csináltam többet.

De végül lett izomlázam, azóta nem múlt el (de pontosan nem tudom, hogy hány napja csinálom, de kb 1 hete lehet) izomláztól függetlenül csináltam ma is, ma 40et (szét tagolva, elsőre 20at, aztán 10et 10et valamennyi idő elteltével) de kíváncsi lennék rá, hogy mennyit szabad ?


Félreértés ne essék, nem egy nap alatt akarom bepótolnk az idei 5 hónapot, csak úgy érzem, hogy tudnék még most is csinálni legalább egy 10est.


Aki jártasabb ebben, az tud tanácsot adni, hogy hogyan kéne ?


Kell e napokat kihagyni ?

Az izomlázzal kapcsolatban valami ? (Értem ezalatt, hogy ne csináljak ennyit, vagy pihenjek egy darabig pl)


Egyenlőre próbálok vissza szokni a húzódzkodáshoz, de nem tudom, hogy ez gyors tempó e vagy sem.


Inkább aki ért hozzá, az kérdezzen, mert biztos nem annyira világos ahogyan leírtam, szóval ha valami infó kéne, akkor kérdezzetek :D

65kg kb.

178cm

Sportolni nem sportolok semmit, fekvőzni, meg felülést szoktam csinálni, de azzal is leálltam vlmiért 1 hónapja, de abból is 100+ szoktam csinálni.

Célom nincs vele, csak erősebbnek lenni.


Köszi, hogy elolvastál! :)



2020. máj. 16. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért én kíváncsi lennék mennyire szabályos az a 20 egymás utáni húzódzkodás, ha még azt se tudod, hogy kell edzeni.
2020. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szeretnéd megnézni ? :D vagy hogy gondoltad ?

Illetve, csak az tud húzódzkodni szerinted, aki "tudja hogyan kell edzeni" ?

Vagy hogy érted ?

Jó hogy te erre vagy kíváncsi, viszont amire én voltam, eddig nem válaszoltál...

2020. máj. 17. 11:00
 3/3 anonim válasza:
Az a jó, ha annyit csinálsz, hogy megterhelve érezd magadat, mert akkor tudsz fejlődni, de fontos a bemelegítés edzés előtt, és nyújtás edzés után ha nem akarsz lesérülni. Amiket írtál, hogy mennyit csinálsz szettenként az jó sok, de a legfontosabb az az, hogy helyesen hajtsd végre a gyakorlatokat, és nem a mennyiség. Youtubeon van csomó videó pl. húzodzkodásról, fekvőről
2020. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!