Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szakítást követően mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítást követően mennyi idő után kezdtél randizni komolyabban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó,volt,hogy 1 hónap után (amikor én szakítottam),de olyan is volt,hogy kellett egy év,attól függően,hogy mennyire viselt meg.
2020. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
3 éves kapcsolat után, ami az utolsó évben már haldoklott, szakításra rá 1 hónap. Rá egy fél hónapra meg az új kapcsolat.
2020. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Igazából hivatalosan tegnap ért véget a kapcsolatom, de már fél éve annak, hogy nem éreztem magamat jól benne és talán a "birtoklási vágy" meg a megszokások miatt maradtam vele, holott semmibe vett. A céljaimat, az életemet, a személyiségemet. Nem fájdalom enyhítést keresek, de azon gondolkodtam, lehet, hogy korai a keresés.

2020. máj. 20. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Decemberben szakítottam, azóta nem randiztam. Volt 2-3 ismerkedési próbálkozásom, de aztán jött a korona...
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly váltam el, 1 éve vagyok egyedül. Kb. akkor kezdtem nyitott lenni rá, mikor jött a vírus.
2020. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb fél év
2020. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komoly randiig vártam 5 hónapot én 4 éves kapcsolat után.
2020. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyáron lettem szingli és hétfőn mentem el igazi randira. Persze voltak flörtölések, bókolások (interneten), de csak ezzel a sráccal érzem, hogy szeretnék is komolyabbat =)
2020. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!