Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen találtátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találtátok meg az igazit?

Figyelt kérdés

Én már lassan 21 vagyok (F), és már egyre jobban hiányzik. Szeretnék diploma után családot alapítani és majd gyerekeket is szeretnék, előtte pedig jópár évig boldog kapcsolatban élni. Szóval úgy érzem már lassan ideje lenne megtalálnom őt, de csak nem akar összejönni.

Nektek meddig kellett várnotok?


2010. júl. 30. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igazik jönnek, mennek. Momentán úgy érzem, hogy megtaláltam. Aztán persze lehet, hogy mégsem...Mindig van egy igazi...vagy egy hamis, aki kihasznál.
2010. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nincs igazi.Olyat viszont tudsz találni,akit hosszú távon elviselsz.
2010. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne ilyen bénán gondolkodj.


Az életed végén majd azt fogod igazinak nevezni, akivel együtt tudtál maradni nyílt félrek*rás nélkül nagyon sok évet. Ez a nagyszüleinknek még könnyen ment, mert nekik nem szabadott. A szüleink közül már sokak házassága dől be, mert változik a világ, és ha elmúlik a szerelem, és nincsenek komoly kötelezettségek (és egy gyerek sokaknál nem feltétlenül az), akkor simán szétmennek. A mi korosztályunkkal pedig nem tudom mi lesz. 50-60 évesen már biztosan senki nem akar majd társat keresni, de amíg fiatalok az emberek, addig élni akarnak, és ha véletlenül találnál egy lányt, akivel lekötitek egymást kb. 25 éves korotoktól kezdve, 10-15 évet lehúznátok, aztán valamelyikőtöknek már k*rvára elege lenne a másikból, és elválnátok 1-2 gyerek után. Te mehetnél tinilányokat dugni az exfeleséged pedig eladhatja magát jófajta MILF-nek.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én elviselnék akárkit jelenleg huzamosabb időre...
2010. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34 vagyok, egy gyerekkel es meg mindig nem talaltam meg.Most van vki aki tetszik es talan O lesz az...
2010. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!