Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találom meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg az igazit, akivel boldog lehetek? (lent bőővebben) 17F

Figyelt kérdés
Akikkel eddig voltam,vagy szakítottunk,vagy elhagyott,vagy nemis szerettükk egymást...mi lehet ennek az oka?
2011. okt. 20. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
a reklám
2011. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert ma már nincsenek nők, nincsenek komoly érzelmek, ilyen egyszerű


a szerelem csak egy mese, és akik azt hajkurásszák elfelejtenek annak örülni ami van.

különben sem tart semmi örökké. nem mondom hogy érdemes leszállni a felhők közül, mert a valóság kiábrándító, de ez van. hazudtak neked, jobb felnőni és túllépni rajta

2011. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ismerős helyzet...

Annyi különbséggel, hogy nekem normális kapcsolat szinte sose jött össze.

Mondjuk sok oka lehet. Egyrészt, mert ilyen romlott világot élünk sajnos,és ritkán őszinték egymáshoz az emberek.

Viszont lehet, hogy egyszerűen még nem találtad meg az "igazit". Sőt, szerintem ez a valószínű.

Nem mindenkinek jön össze elsőre, másodszorra, de nem szabad feladni, ez a lényeg. :)

17/L

2011. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondolod????? :)

Ismerkedjünk meg :D

2011. okt. 20. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem írtad?

Mert ha komolyan gondolod, részemről oké.... :P

2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha komolyann :) írok privit :)
2011. okt. 20. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, rendben! :)
2011. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!