Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagàlnàtok, ha egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagàlnàtok, ha egy 38 éves férfi, egy húsz éves szakadt autóval menne az első randira?

Figyelt kérdés
Neten megismert emberről van szó, tehát nincs semmilyen kötődés, ismerettség.
2020. máj. 23. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet! :) Miért ne jöhetne húsz éves autóval?! Felőlem gyalog id jöhet, ha szimpatikus.
2020. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha szakadt a kárpit meg az üléshuzat, lehetne benne annyi, hogy fog egy tűt és megvarrja.

Ha szakadt a kocsi, a lakása meg a teste hogy nézhet ki? Mennyire lehet igényes, ha egy nyamvadt üléshuzatot nem képes megvarrni másfél óra alatt... Nagyon gáz... :(

2020. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyanja van. Mi ezzel a baj?


Nem mindenkinek a rongyrázás meg az anyagiak a fontosak. (nekem az a furcsa, hogy képesek egyesek másokat az anyagi javaik alapján megítélni)

Szerintem sokkal kiábrándítóbb amikor valaki márkás cuccokban, menő autóval jelenik meg aztán meg később kiderül, hogy kb. minden csak látszat.

2020. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Engem csak azert zavarna, mert ez annak a jele, hogy nem probalja ovni a kornyezetet.
2020. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Az mondjuk zavarna, ha az autó olyan értelemben szakadt, hogy már veszélyes a használata, vagy kiette a padlót a rozsa meg halmokban áll benne a szemét meg ilyenek, de úgy egyébként ha jó állapotú, karban tartott, igényes az egész, akkor nem különösebben érdekel.
2020. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 20 éves a kocsim, de se kívül, se belül nem szakadt.

N.

2020. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek is 20 éves a kocsija, 14 éve vették használtan. Karban van tartva, elvisz A-ból B-be. Viszont egyáltalán nem "szakadt", éves szerviz minden megvan. Szóval engem abból a szempontból zavarna ha láthatóan szétesőben lenne, esetleg koszos lenne, akkor nem szívesen ülnék bele.
2020. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem pénzéhes, annak ez nem számít.

Az hogy igényes e, mint hogy tiszta vagy sem az már más. Az van akinek sokat számít.

2020. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy régi, olcsóbb, nem "menő" kocsija van, a legkevésbé sem zavarna. A "szakadt" nem tudom, mit jelent itt, öreg autót is tisztán és karban kell tartani, ha erre nincs igénye, azért az valamennyire zavarna.
2020. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Bocs hogy férfiként válaszolok de én pont a 20 éves kocsimmal szoktam menni a randikra és eddig minden nő azt jegyezte meg hogy mennyire rendben van az autóm tehát a gond nem azzal van hogy öreg az autód csak azzal hogy szakadt! 40f
2020. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!