Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély, hogy összejöjjön velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki konkrétan tökéletes. Gyönyörű, intelligens, jó humora van, vannak céljai, magabiztos, mindezek mellé pedig egyáltalán nem megjátszós, teljesen természetesen viselkedik mindenkivel. Kb mindenki szerint tökéletes. (21 éves)

Egy társaságban vagyunk, jól elvoltunk múltkor, beszélgettünk, csókok is elcsattantak. Én nem nézek ki rosszul, de sok éve nem volt már barátnőm és nekem csakis komoly kapcsolat kell, ha nem is “örökké tartó”, de igazi, komoly dolog, mély érzelmekkel. Szexkapcsolatba, meg hasonlókba nem megyek vele.

Ez a lány azt mondta a húgomnak (majd pár nappal később nekem is elmondta személyesen ezeket), hogy ő nagyon kedvel engem, külsőre is bejövök neki, személyiségileg is, de ő nem a komoly kapcsolatok híve. Azt mondta neki nincs jelenleg szüksége ilyenre, meghogy őt megfojtja a túl sok érzelem, ragaszkodás, mindennapos találkozások satöbbi. Egy tapasztalt, szintén laza kapcsolatot kereső pasi ezt biztos tudja a helyén kezelni, de én csak sérülnék szerinte. Meg hogy szívesen lefeküdne velem, valami laza kis kapcsolatfélét el tudna képzelni velem, de nem akarja mert tudja hogy nekem csak komoly érzelmekkel megy egy kapcsolat és csak összetörné a szívem, ha előbb utóbb megunja a dolgot és lelép. És valahol igaza is van, ez korrekt tőle. Szerintetek mi legyen? Menjek bele egy szexkapcsolatba úgy hogy közben belészeretek valószinűleg? Vagy várjak a csodára, hátha ő is komoly kapcsolatot akar egyszer?



2020. máj. 23. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Menj bele a szexkapcsolatba!
Várj, hátha ő is többet akar majd!
Engedd el, nem vagytok egymáshoz valók!
25 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
De ne csak szavazzatok, írjátok is meg a véleményeteket😞
2020. máj. 23. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondta hogy nem akar komolyat, mit írjunk még? :D
2020. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:

Felcserélődtek a szerepek, vagy mi? :D

Ismerem ezt a típust, ugyanannyira megbízhatatlan amit mondanak, mint bárki másnál. Egy rossz hírem van. Vagy nem akarja lekötni magát, és te sem hoztad meg a kedvét, vagy valójában sokkal jobbat keres nálad, és annál fog megállapodni (egy időre), aki neki megfelelő.

Ha tényleg érzelmeid lennének (vagy már vannak is?), akkor hagyd, keress mást.

2020. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, mit írjunk még azon kívül, hogy ne menj bele, teljesen igaz amit mondd.

Már előre eldöntötte, hogy ő tőled sose akar majd semmi komolyabbat és ez téged folyton bántani fog.

2020. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd rá a nézeteidet. Elmondta, hogy mi a véleménye, tartsd tiszteletben, bármennyire is nehéz.
2020. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Kicsit tényleg olyan mintha felcserélődtek volna a szerepek és ő lenne a fuckboy, én meg a romantikus kislány😀 gáz de ez van, én romantikus alkat vagyok sajnos. Azóta megint volt 1-2 egyéjszakás kalandja legalábbis hugom ezt mesélte, szóval tőlem biztos nem akar semmit... nagyon nagy kár, ritka normális csaj (az egyéjszakázásoktól eltekintve)
2020. jún. 8. 20:32
 7/7 Ramos ökle ***** válasza:
Ne sajnáld, jön majd jobb. Szerencsére nem ritka annyira a normális/értelmes/jófej lány, mint amennyire a látszat alapján gondolnánk, de jókor kell lenni jó helyen. Ne görcsölj, menj tovább, pár hónapig lehet, h bánkódni fogsz emiatt, de aztán kitisztulnak a dolgok.
2020. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!