Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általánosságban mire van nagyobb esély: hogy egy kövér pasi összejöjjön egy bombázóval vagy hogy egy kövér nő egy topkategóriás pasival?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőre azonos esély van
2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire kövérek.

Ha a pasi simán mackós, vagy a nőci szexin duci, akkor nagy esély van rá.

2017. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a "kövér pasi+bombázó" párosításra van nagyobb esély? Mert a nőknek a külső kevésbé fontos - kismillió dolog van, amivel a pasi kompenzálhatja a kövérségét - határozottság, humor, egzisztencia, talpraesettség, kedvesség, vagányság, stb... Míg egy túlsúlyos nő csak akkor jöhet össze egy top-pasival, ha az ürge nagyon lead az igényeiből vagy csalódott a bombanőkben.
2017. júl. 6. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ mennyire kövérek. Ha igénytelen hordó mindkettő, akkor egyformán csekély az esély. Az ilyen öreg, hasas emberekkel is csak akkor jönnek össze a díszmacák ha már annyi pénzük van, hogy segget is törölhetne vele. Egy simán csak irgalmatlanul kövér pali mellett én még sosem láttam kifejezetten bombázó lányt.


Ha csak kicsit husisak, de mindkettő jól néz ki, a maga módján, akkor egyforma esélyeik vannak szerintem.

2017. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyakrabban látom az utcákon a kövér pasi-szép lány párost, mint fordítva. Bár én nő vagyok, de egyet értek azzal, hogy egy lánynak nagyobb hátrány a kövérség, mint egy pasinak. Nem kellene így lennie, de így van. Még itt is, amikor a magukat átlag alattinak valló pasik kikötik, hogy nekik mindegy milyen a lány, csak ne legyen dagadt.

Egy olyan párt ismerek, ahol a nő nagyon alacsony és túlsúlyos (nem csak simán duci), a pasi pedig magas, izmos, viszonylag helyes. Róluk is mindenkinek az jut eszébe, hogy ezek meg mit keresnek együtt :D

2017. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont fordítva!

Több duci, vagy kövér, de szép arcú, csinos nőt látni jó pasival, mint fordítva.

Ez a "termékenységi anyaszobrocska" alkat (nagy cici, kerek fenék) sokkal több pasinak jön be, mint ahány nőnek a kimondottan zsíros, puhány férfitest, és a kövér férfiak arcra is rettentően el tudnak torzulni.

2017. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:

Itt nem fogod eladni ezeknek, hogy humor, szemlyiseg szamit a noknek. Ird azt, hogy a kover pasi gazdag. Akkor mindenki fel fog pontozni es bologat. ;)


Alapvetoen mindkettore keves az esely, egy top csajszinak, nagyon nagyon be kell jonni a kover srac szemelyisege, mert elve nagy szakadekkal indul a kettojuk kapcsolata. Egy bombacsaj, odafigyel a sajat alakjra, azert bombacsaj, s ezt az igenyesseget elfogja varni a partneretol, kiveve, ha az tudja valamivel kompenzalni, pl kiemelkedo szemlyiseg, vagy penz.

A kover sracok, mivel pontosan tudjak, hogy ez hatrany, igy elve ugy kozelitenek a lany fele, hogy tudom, hogy kover vagyok, s remelem nem zavar. Nem az a kover vagyok, de elvezem az eletet, buli, utazgatasok, carpe diem tipusok.


Mig, nem is sejted, hany ferfi hany fetisizalja a kover noket. Minden baratom "listajan" ott van szex egy igazan kover csajjal. Illetve vannak olyan kover nok akiknek alapbol is szep arcuk van.


Szoval kb egal.

2017. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbbi mivel a pasiknak gyakrabban van kompenzációs készletük erre az esetre (pénz, színészi képesség).
2017. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg vannak a kövér nők lakással-autóval, sportos fiúval.
2017. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!