Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ha randiznàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha randiznàtok egy nővel, és észrevennétek hogy van egy nagy vàgàsi heg a csuklójàn?

Figyelt kérdés
Ha ràkérdeznétek terelné a témàt, vagy azt mondanà hogy erről ne beszéljünk. Lenne ezután második randi? Nem tini divat vagdosàsrol van szó, egy jól megtermett de már fehér heg, és a nő 28 éves.
2020. máj. 24. 01:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Megnyugodnék, hogy talán nem fog kivágni, ha leveszem a pólóm és meglátja, hogy nekem is van.
2020. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Óriásit csalódnék mert kiderülne, hogy nem az az ember aki véghez is viszi amit elgondolt.
2020. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet baleset is, ha akar beszél róla később.
2020. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem mindenkinek a múltjában van valami sérülés, trauma azóta lehet sok minden változott, érettebb lett. Nem jelentene semmit. Hagynam, ha ő akarja majd elmondja.
2020. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha első randin terelné, még nem zavarna és lenne további randi. Ha később sem mondaná el, akkor viszont nem folytatnám vele a dolgot. A randizás ismerkedésre való, ha ennyire elzárkózik előlem, akkor nincs egymással dolgunk.
2020. máj. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Én megérteném hogy szégyenli, senki sem büszke az ilyesmire. Viszont az érdekelne, hogy mennyire kiegyensúlyozott most. Rólad van szó kérdező?
2020. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

"Ha első randin terelné, még nem zavarna és lenne további randi. Ha később sem mondaná el, akkor viszont nem folytatnám vele a dolgot."


Mi a "később"? Akinek a saját szüleinek is nehéz volt erről beszélni, pszichológusra is nehéz volt rávennie magát, az neked pár tali után nyíljon meg? Nem elég az, hogy már van segítsége, és túl van rajta?


Kérdező, az élet fintora, hogy nekem van vágás a csuklómon, sőt, a karomon is, mert egyszer tenyérrel állítottam meg egy olyan tipikus panel tejüveg ajtót, hogy nehogy az orromba csapódjon.


A vágás-vágásaim a combom tetején vannak, úgyhogy még inkább nem lehet felhozni. "Figyi, mielőtt bugyiban látsz, van ez a traumám..."

2020. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Egy nőnek karkötővel, órával simán el lehet takarni a kezdeti ismerkedős időszakban. Ha már komoly a kapcsolat lehet róla beszélni szerintem.
2020. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

#7: Nem kell feltétlenül pl. 5 randi után részletesen elmesélnie, de ha támpontot sem ad, akkor nem tud érdekelni. Bocs, sajnálom, hogy nálam a kapcsolat ott kezdődik, hogy egymással szemben komolyak vagyunk és tényleg megakarjuk ismerni a másikat. Elfogadom, hogy valaki évekig eléldegél álarcban egy kapcsolatban, de nekem nem ez jön be.

És sehol sem írtam, hogy bárkinek is meg kell nyílnia felém pár randi után. Azt írtam, hogyha ez nem indul meg, akkor nem egymást keressük. Ennyi. A kérdező kérdezett, hogy mit tennénk. Leírtam, hogy mit tennék. Had döntsem már el felnőtt emberként, hogy nálam mi fér bele az ismerkedésbe és a kapcsolatba. Nem írtam sehol, hogy rossz ember az, aki nem mondja el egyből, nem írtam sehol, hogy sosem fog kapcsolatot találni vagy bármi ilyesmit. Annyit írtam, hogy ÉN hogy reagálnék, mert EZ volt a kérdés.

És nem, összességében nálam az sem elég, hogy valaki túl van valamin. Sokan úgy vannak "túl valamin", hogy üldögélnek csak a robbanni készülő bombán. Sokan pedig úgy nincsenek túl, hogy hogy mégsem fognak robbanni, csak idő kell nekik. Ha pedig egy komoly kapcsolatot akarok, akkor egy társat akarok, akire építkezhetek. Épp elég gyerek van, aki csonka családban nő fel. Én nem ilyen gyerekekre és családra vágyom.

2020. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodj meg, engem érdekel, hogy ezt hogy látod. Hogy tud ez megnyílás megindulni? Az nem bizonyíték a javulás felé, hogy terápiára jár?
2020. máj. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!