Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklem őt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem őt vagy csak szimplán jó fej?

Figyelt kérdés
Van ez a srác haverom, nemrég ismertem meg, elég gyakran írunk egymásnak csak úgy. Ezelőtt csak társaságban dumáltunk, feltűnt, hogy végig engem figyelt és nekem beszélt. Ő nagyon segítőkész, és nyílt, sulival kapcsolatban beszéltünk többször telefonon, hogy segítsük egymást, ezeket ő kezdeményezte. Feldobta korábban hogy üljünk össze, most megint találkozni akar majd. Barátnője van viszont, nyíltan kommunikálja, ennek ellenére nagyon érdeklődő, amin nem tudok kiigazodni.

2020. máj. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van akkor hagyd békén! Főleg ha nyíltan el is mondja. Sulival kapcsolatban beszélgettek ennyi, nem jelenti azt hogy tetszel is neki vagy akarna tőled valamit azért mert simán egy kedves srác.
2020. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hehe, nem inkább ő hagyjon békén? :D am ertelek, csak hát na
2020. máj. 26. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló. Baráti társaságban ismertem meg a pasit egy nyaralás alatt (előtte csak párszor találkoztunk rövid időre). Nagyon jól kijöttünk, eléggé flörtölős volt velem, olyan mélyen bele tudott nézni a szemembe mintha a lelkemig belátna:D. Nem tett vagy mondott semmi illetlent de a testbeszéde, nézése, 1-2 félreérthető megjegyzése arra engedett következtetni hogy van valami kémiaszerűség.

De többször is említette hogy barátnője van.

Szerencsére nem mozdult rám (szóbakerült a megcsalástéma is a beszélgetések során és mind a ketten azon az állásponton votunk/vagyunk hogy nem egy szep dolog tehát kizárt), mert én se mentem volna így bele.

Szóval nem tudom hogy mi értelme volt, csak a szórakozás valószínűleg mert utána se lett semmi. Az ilyeneket nem kell komolyan venni.

Ha arra rájön hogy te vagy A NŐ akkor majd úgyis lép, addig meg felesleges ezeknek nagy jelentőséget tulajdonítani.

2020. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!