Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek tetszik egy lány, akkor hogyan mutatjátok ki?

Figyelt kérdés

És azt hogyan ha csak haverkodtok vele?

Csak mert nem igazán tudom, hogy egy bizonyos fiúnak vajon tetszem-e, vagy csak barátkozik velem...


2010. júl. 30. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mosolygás, bókolás, hosszas beszélgetések... stb
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

én figyelem egy ideig aztánkivárom a pillanatot amikor meg tudom szólitani. például ha az utcán meglátok egy szimpatikus lányt akkor igy: szia tudnál segiteni eltévedtem, meg tudnád mondani hol laksz? vagy igy: szia ne haragudj de nem fájt amikor leestél az égböl te kis angyal? de ha valahol tetszikegy lány akkor megpróbálok szemezni vele vagy meghivom sunyiba egy italra (persze kifigyelem mit iszik) aztán minden jön magától. de a leghatásosabb akkor is az ha látod hogy nézeget valamit és odalépsz és elkezdesz beszélni róla. vagy ha nyilvános helyen egy másik lánnyal témázik és ha véletlenül meghallod bocsánatot kérsz és te is beleszólsz a témába.

de amugy ha tetszik egy lány akkor én igyekszem megszólitani. ha nincs kedvem hozzá akkor csak rámosolygok, kacsintok vagy köszönök vagy mindhárom.

2010. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fülünyúl ***** válasza:
81%

A legelején gyakran keressük a hölgy társaságát, bókolunk neki, igyekszünk a kedvében járni és irtó bénán és hülyén viselkedünk zavarunkban, mert nem akarjuk "elrontani" a dolgot. Szóval eléggé egyértelmű jelei vannak a férfiszerelemnek (annak ellenére hogy a nők azt állítják a férfiak nem mutatják ki érzelmeiket).

A folytatásban aztán randik, séták, egyre meghittebb hangulat és kapcsolat, virág, közös programok stb. de az már gondolom ismerős "forgatókönyv".

2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Úgy, hogy bökjük a fosóját
2010. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:

13:56-os:


Tedd hozzá azért, hogy ezen ismerkedési próbálkozások 99.99%-a elhajt a fenébe. Az utcán leszólítósdi nagyon sok nőnek nem jön be.

Amúgy ezeket a szövegeket tényleg kedvelik a nők, vagy csak hülyéskedésből írtad?

2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ezek pl olyan jelek?: viccelődik, nagyon sokat mosolyog (de ez az, hogy nem tudom mással is ilyen-e) kérdezget, udvarias. Múltkor szomorú voltam mert vmi nem sikerült, és mondta, hogy nincs semmi baj, majd máskor sikerülni fog és adott tanácsot, hogy mire figyeljek oda.


Attól félek csak bebeszélem magamnak, hogy tetszem neki, mert ezeken kívül más "jelek" nincsenek...

2010. júl. 30. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért ne idealizáld túl. Lehet hogy csak meg akar dugni.
2010. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megdugjuk!
2010. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát de ha meg akar d**ni, akkor tetszem neki. Nem? :'D
2010. júl. 30. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Jah XD akkor igen...amúgy hány évesek vagytok?
2010. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!