Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok ahhoz, ha egy számotokra tetsző sráccal megismerkedtek, de magázódna az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Hol? Élőben vagy neten?
2020. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Élőben az első találkozáskor például. Előtte neten nem is volt beszélgetés a felek között.
2020. máj. 28. 15:12
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Első találkozás = életükben először látják egymást?
2020. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Rohejesnek gondolnam.
2020. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#3

Igen


#4

Mi egy ilyenben a röhejes? Az illem egyik ilyesfajta megnyilvánulása ma már röhejes?

2020. máj. 28. 15:23
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Roviden igen, az illem ilyesfajta megnyilvanulasa rohejes. Mint ahogy a hajlongas, pukedlizes, kalapemeles es tarsai is azok lennenek. Egy intelligens ferfi ismerve tobbek kozott az is, hogy a helyzetnek es a KORNAK megfeleloen viselkedik, illedelmes de nem maradi, nem 370 evvel ezelotti modszereket alkalmaz 2020-ban.
2020. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem "illem", hanem görcsös modorossággal leplezett tanácstalanság / bizonytalanság = nem tudja értelmezni a másik testbeszédét, mereven ragaszkodik a kiskorában betanult idejétmúlt formaságokhoz, nem a másik visszajelzéseire figyel, hanem arra, hogy szerinte mi a helyes. Nálam az ilyen egyből el is veszítené az összes vonzerejét. Ezek után nőként üres, két udvarias idegen közti pár mondatos szóváltássá alakítanám a beszélgetést, aztán forever goodbye.
2020. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Fura lenne ha egyértelműen egy korosztály vagyunk. Megkérdezném, hogy nem tegeződünk inkább? Aztán, hogy miért magázott eddig, öregnek tűnök vagy miért? És folytatnám a beszélgetést, hogy több derüljön ki rólad.
2020. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Én udvaroltam úgy lánynak, hogy magáztam, és bejött neki. Mondjuk már nem volt tini. És én sem.
2020. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
22 vagyok, nekem egyáltalán nem jönne be. Tanárokkal, kollégákkal, meg idősebb idegenekkel magázódom. A párjelöltemmel had ne kelljen már, nekem elég merev és erőltetett ez manapság, dehát az idősebb korosztály sokszor megköveteli. Sokkal vonzóbb, aki nyitott, ez pedig olyan tartózkodó stílus, csak feszengenék és alig várnám, hogy vége legyen a randinak.
2020. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!