Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idővel kialakulhat vonzalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel kialakulhat vonzalon, ha elsőre nem éreztem semmit?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés. Sok sok beszélgetés. Nagyon szimpi. Mégis első találkozókor részemről olyan volt, mintha nem is ismerném, magyarán nem volt vonzalom a részemről. Viszont hiányzik, mert emberileg igenis megnyerő számomra. Volt aki idővel vonzalmat érzett a másik iránt .

2020. máj. 31. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Húúú. Hát. Igen. Azt mondanám, hogy van rá esély. De ez már rég rossz. Előbb a vonzalom, utána a szerelem, és legvégül a kötődés... így alakulnaknki normál esetben.


Szóval a te esetedben ez csak barátság......

2020. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én legelső alkalommal csak egy emberhez vonzódtam úgy igazán. Megláttam és úristen azt éreztem hogy nekem ő kell egy szexre!

Akikkel hosszabb ideig voltam együtt, azokkal kellett 3-4 randi, hogy megerősödjön a vonzalom, pedig nagyon jó külsővel rendelkeztek!!

2020. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha külsőre nem vonz, hiába akarod magaddal elhitetni, hogy számodra ő lenne az ideális, nem fog működni. Tapasztalat :)

Én is ismertem ilyen férfiakat, jellemre, értékrendileg annyira az lett volna, akivel... de a külseje... úgyhogy megmaradt barátnak (vagy annak se)

Pont a napokban volt itt egy olyan poszt, hogy az illető küldőre nem igazán volt megnyerő a nő számára, így egy idő után megundorodott a másiktól. Ti ne akarjatok idáig eljutni.

2020. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet rá esély. Én egy olyan férfiba habarodtam teljesen bele, akiről első benyomás a külsejét illetően az volt, hogy "húú, hát nagyon nem az esetem". De aztán el kezdtünk beszélgetni, sokat, mindennap, figyelmes volt, érdeklődött irántam, kedves volt stb stb és totál beleestem. A belsője nagyon tetszett és ez a külsejét is megszépítette.:)
2020. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismerkedesnel adj neki legalabb 2-3 randi eselyt. Hiszen olyan, mintha egy vadidegennel talalkoznal, es nem tudhatod, hogy o mennyire erezte magat feszelyezve.
2020. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden változhat még idővel, bár az első msp.-ek meghatározók.
2020. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!