Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hányadik randin vagytok általában nyitottak az első szexre?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Ha minden klappol, már az első randin sem vagyok semmi jó elrontója
Az első randit korainak érezném, de ha a második is jól alakul, végződhet az ágyban
A harmadik randi az ideális az első szexre
Négy randi vagy még több idő eltelte szükséges ahhoz, hogy megbízzak valakiben annyira, hogy lefeküdjek vele
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik randinkon feküdtem le a párommal, de érdemes hozzátenni, hogy ekkor már két hónapja ismertük egymást.

21/L

2020. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
3-4 randi után. Akkorra el tudom dönteni, hogy érdekel e komolyabban a partner.
2020. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi az esküvőnkig vártunk, minden mást korainak éreztem volna.
2020. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tudom ezt randikban mérni.

Ismernem kell , és ez nekem eddig minimum 2 hónap volt, mire szexig jutott a dolog.

Három randi az = 3 találkozás ?

Biztosan nem.

2020. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egyik lánnyal egy ideje ismertük már egymást nagyjából, vele a második közös találkozóból szex lett. Egy másikat pár mondat erejéig ismertem, az első randin leszo...., A másodikon szex is volt. Mindkettő átlagos és számomra szép lány volt, véletlenül sem ribik vagy hasonló. És én sem vagyok a nők szemében egy nagy szám.

Egyszer egy teljesen egyszerű lánynak írtam egy randi után, hogy jöjjön át. Ő sem ellenkezett, benne lett volna, csak aztán nem úgy alakultak a dolgok és más felé sodródtunk, így nem lett semmi belőle. De ez csak az akkori élethelyzet miatt nem sikerült.

2020. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem randik számában mérhető. Az ismerettség és bizalom nem egy találkozások darabszáma mutató.

Ha könnyű nőt akarsz, akkor fizess érte...

Ha kapcsolatot akkor meg ismerd meg a másikat.

Normális ember nem kerül intim kapcsolatba valakivel, akit nem ismer...

2020. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában a pua könyvek szerint a 4-10 órás szabály működik. Abba ne menjünk bele ez mennyire értékes irodalom, de egy átlagos kapcsolat 4-10 óra együttlét után jut el a szexig. Ebbe beletartozik a chatelés, telefonhívás, randizás, beszélgetés is.
2020. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 De La Cruse ***** válasza:
64%

Közvetlenül esküvő után érdemes.

De ott azonnal.

2020. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

#7 ez valami nagyon beteg pua filozófia. Nem normális emberi viselkedésen alapszik...

Ha megfelelő helyre mész és megfelelő bankót adsz át egy hivatásosnak ez 4 percre is lerövidül. Szerintem ezt is belevették a statisztikába...

Szánalmas.

4-10 óra együttlét az semmi. Ennyi erővel bármely kollégáddal is lefeküdhetnél, velük sokkal több időt tölt az ember.

2020. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De gondolj bele legutóbbi randijaidba ami nem barátságból alakult ki. Azért van benne igazság
2020. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!