Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női szemmel katona férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel katona férfi milyen presztízsű?

Figyelt kérdés
Úgy értem ebben is ugyanúgy van hogy ha pl. egyetemet végzett katona akkor partiképes, de ha csak 8 általánost végzett legénységi beosztású akkor csak egy vesztes, buta barom?

2020. jún. 2. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a végzettsége, beosztása, rangja teljesen mellékes, úgy általában nem tudom magam elképzelni katonával, nagyon nem az én világom.
2020. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmilyen, mert nem jönnék össze katonával.
2020. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs a rangokról, ahogy szerintem a nők és úgy általában a társadalom 80%-ának sem. A lényeg, hogy ha az az élete, hogy hónapokra-évekre elmegy otthonról, akkor nem kell kapcsolatra függetlenül attól, hogy milyen végzettsége van. Még huszonévesen egy-két évig beleférne, tudom, hogy sokan csinálják így, hogy legyen pénzük elkezdeni az életüket, de ha hosszú távon is ezt a munkát szeretné csinálni, akkor az a legtöbb nőnek nem kapcsolat. Ugyanaz a kategória, mint a kamionsofőrök, hajóskapitányok, űrhajósok. A nők nagy része nem szeretne távkapcsolatban élni, ha helyben is jó eséllyel találhat megfelelő párt.
2020. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sem kellene egy katona, egyreszt ha lelep kulfoldre, az szerintem egyertelmu, miert nem tetszik, masreszt van egy katona haverom, aki elmeselte, hogy manapsag mi megy a katonasagnal: Sok ingyenelo, lusta ember, akik felveszik a penzt azert, hogy ott eledzegetnek minden nap es ennyi, 80%-uk soha az eletben nem megy el bevetesre, mert nem ezert vannak ott, hanem a konnyu penzert :D Ha tenyleg szukseghelyzet lenne, akkor pedig azonnal leszerelnenek.

Egyik valtozat sem jon be, az sem, akit nem latok, mert valahol haboruzgat epp, meg az sem, aki poenbol csinalja az egeszet.

2020. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen kerítést őrző kis izé, vagy tiszt a minisztériumban?
2020. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Nem leszek népszerű ezzel a válasszal, nekem nagyon határozott véleményem van a katonákról és nekem a katona kb. terrorista kaliber, sorry.

Nincs kötelező katonaszolgálat, aki ennek ellenére elmegy katonának annak nyilván nem esik nehezére parancsra civileket gyilkolni és/vagy az állam bábujának lenni (mai Magyarországról van szó) és én ilyen emberrel nem szeretnék együtt lenni.

2020. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Én oda-vissza vagyok az egyenruhás férfiakért!

Ezt meg amit az előttem lévők írtak, hogy civileket gyilkolnak? Hol éltek? Ugyan már!

Az én nagybátyám a hadseregnél volt sokáig pilóta, vadászgépeket vitt, mostmár 35 évesen oktat jelenleg Svájcban, hatalmas rangja van, és igen, megjárta Afganisztánt és Iránt is, meg ezeket a háborús országokat. Olyan jellegű összegeket keres, hogy a feleségének egy percig nem kellett dolgoznia. Ahová ő megy, oda megy az egész család is. Nyilván ehhez el kell érni egy bizonyos szintet.

2020. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7.-nek.


KAMU!


35 éves...


Egy valóban volt katona.

2020. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kamu, 20 éves kora óta a katonaságnál van, kb 25 éves kora óta pedig a NATO-nál.
2020. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Egy katonának nem rangja van, hanem rendfokozata. Jártas vagyok hasonló körökben, de nem vagyok katona.
2020. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!