Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Incel férfi társaim! Ti hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfi társaim! Ti hány évesen jöttetek rá hogy incelek vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem 25 körül esett le hogy önerőből valószínűleg nem nagyon lesz barátnőm.


29 vagyok most.


2020. jún. 4. 12:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 29 vagyok, én olyan 27 éves korom óta érzem magam incelnek. De még nem adtam fel a reményt, hogy legyen barátnőm, bár a nők totál lefosnak néhány éve. :(
2020. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem azt, hogy ha nagyon odatenném magam, akkor ne lehetne. Eddig nem tettem oda magam e téren úgy istenigazából. De egyébként már olyan 18 körül éreztem, mikor az osztálytársaimnak tök jó csajaik voltak (még a csenevészebbeknek is), hogy nekem senki, és béna vagyok ehhez. Lusta vagyok kilépni a komfortzónámból, ezért míg ez nem történik meg, marad Marcsa meg a markom és a prostizás. 30F
2020. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, te nem incel vagy, hanem lusta disznó. De legalább belátod. Az incel pont attól incel, hogy nem veszi észre a saját hibáit, hanem másokat okol.
2020. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Persze,mi vagyunk a hibásak amiért elküldött már több száz nő. Biztos rossz a kisugárzásom.
2020. jún. 4. 12:22
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Hol/hogy szoktál próbálkozni? Én max. átlagos vagyok és unalmas is, de azért néha tetszem egy-egy nőnek.
2020. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Baszki, átlagos vagy,itt a kulcsszó.Én meg ronda, ennyi.Egyébként mindenhol nagyjából. Mármint 25 éves koromig. Azóta már csak Interneten és ritkán. De előtte rengeteget próbálkoztam.
2020. jún. 4. 12:31
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

#4

Ezzel csak pont ezt támasztod alá. :D

"Biztos" több száz nő hülye, és még véletlenül se veled van a hiba...

2020. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7 : gyakorlatilag nincs logikád.
2020. jún. 4. 12:33
 9/30 anonim ***** válasza:
46%
És interneten sem megy az ismerkedés? Mi a gond? A beszélgetés megy nehezen, vagy eltűnnek képküldés után, vagy mi?
2020. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Igen,a képküldés után fagy be általában a dolog, a közös hangot meg szoktam velük találni, a dumálókám nem rossz, humorosnak is szoktak mondani.


Csak éppen egy aránytalan arcú, csúnya pasi vagyok.

2020. jún. 4. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!