Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy tökéletes romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tökéletes romantikus este? Főleg lányok, hölgyek segítségét várom. De persze férfi társaim tapasztalatait is szívesen fogadom!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kicsit nehéz helyzetben vagyok.


(F24)


Van egy lány akivel elég érdekes a kapcsolatunk. Olyan értelemben hogy nagyon nehezen haladunk a párkapcsolat felé. Már lassan egy éve hogy egyszer nagyon közel kerülünk egymáshoz máskor meg szinte olyan mintha nem lenne több mint barátság. Én egyre jobban szeretném a dolgot és azt hiszem ő is. Múlt héten azt találta ki hogy pár napra menjünk el valahova ketten.

Abban kérnem a segítségeteket, vagyis inkább a tanácsotokat hogy mi az amivel végre meg tudnám hódítani a kiszemeltemet. Szeretnék egy felejthetetlen romantikus estét, sőt olyan 3 napot amit sosem felejtünk el. És azt hogy a végén mindketten kimondjuk hogy együtt akarunk lenni.


Én egy romantikus vacsorára gondoltam amit együtt készítünk el. Amit egy jó testes vörös borral gyertyafénynél elfogyasztjuk közben beszélgetünk. Majd együtt lefürdünk és talán lesz egy jó forró esténk. (Legtöbbször nem szoktam előre tervezni de azt akarom hogy tökéletes legyen)


Szerintetek milyen egy tökéletes este? És mikor kéne beszélnem vele az érzéseimről?



2019. febr. 21. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez mindenkinek mást jelent. 1 év után neked kellene ismerni annyira, hogy tudd, miket szeret.

Hiába kezdeném el mondani, hogy ilyen pezsgőfürdő meg olyan rózsaszirmos gyertyafényes vacsora, nekem például herótom van ezektől. És rajtam kívül még elég sok nőnek. Nem szólok érte ha nem tetszik mert mégis csak szép gesztus, de nagyon gyűlölöm az ilyen kommersz dolgokat. Nekem sokkal többet jelent, ha mászkálunk a városban, elhülyéskedünk, végig poénkodjuk, majd eszünk valami közepesen szr utcai kaját, este meg elmegyünk iszogatni valamerre. Azt is sokkal "romantikusabbnak" tartom, ha elmegyünk valami olyan helyre, amit fél évvel ezelőtt egyszer említettem neki, hiszen emlékezett rá. Akkor is ha egyáltalán nem romantikus program. Más meg elájul ha meglát 2 rózsaszirmot. Neked kell tudni, hogy ő milyen.

De egyébként ha valaki együtt akar veled lenni az együtt is lesz. Ha valaki tényleg téged akar akkor nem kell 1 évig szerencsétlenkedni vele. Hiába viszed el ilyen meg olyan romantikus programra, az ő érzései nem ilyenek feléd. És egy tökéletes este után sem lesznek olyanok.

2019. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem is itt van a lényeg, ahogy előző is írta. Én is azt mondom, lényegében egy éve töketlenkedtek egymással.

Másrészt ez a mondat: "Múlt héten azt találta ki hogy pár napra menjünk el valahova ketten." Tehát ezt a lány találta ki, hogy menjetek el pár napra ketten? Ő hogy gondolta, külön-külön szoba? Ezekre ha rákérdezel, akkor már közelebb jutsz ahhoz, hogy mik az esélyeid nála egyáltalán.

2019. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azzal egyet értek hogy ez töketlenkedés. Valószínűleg az én hibán, talán már rég lépnem kellett volna de egy éve most érzem azt hogy tényleg készen állok egy kapcsolatra. Nem, már megbeszéltük hogy egy szobában leszünk.
2019. febr. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!