Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá a pasira, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a pasira, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tavaly együtt dolgoztam egy pasival, aki nagyon tetszett nekem, de barátnője volt, ezért nem volt semmi. Nem voltunk nagy haveri viszonyban, csak úgy elvoltunk, így nem sokat beszélgettünk, de a külsőm tuti tetszett neki. Nemrég tudtam meg, hogy szakított a barátnőjével. Szeretném, ha valami elindulhatna közöttünk, de nem tudom hogyan írjak rá, hogy találkozzunk. Van tippetek?
2020. jún. 4. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
egy "Helo" - val.
2020. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha együtt dolgoztok, amiért ráírni akarsz?
2020. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a "jóas3gg3dkőkóla?!" már nem divat?
2020. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Geza.


Erdekelne, lenne - e kedved megszagolni az anuszrozsam?

2020. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!