Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Tinektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tinektek milyen csajozós szövegek jönnek be mostanában? Úgy értem, hogy szerintetek mostanság mi nem gáz duma?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Club Rotationt néztél? :D
2010. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
gyüsz dizsibe topogni?
2010. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden gáz, ami betanult, mástól vett ötlet.


Legyél egyedi, és ne a mások által majmolt dumát hadard el a csajnak.


Sok (normális!!) lánynál elég annyi, hogy "szia. nagyon megtetszettél. Mit szólnál hozzá, ha elhívnálak sétálni?"


Mert tudod nem minden csaj bukik arra, ha azzal kezded, hogy "jössz dugni?", vagy "helószia, jó a segged kő kóla?"

2010. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen azt. És komolyan mondom egy kicsit meglepődtem amiket ott mondtak hogy gáz jó 1-2 tényleg az volt na dehát egy csomó ismerősöm még tavaly+előtt ilyen dumával szedte fel a jelenlegi csaját. És akkor ezek már tényleg gáz dumák?
2010. júl. 30. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátnőt akarsz és nem csak numerát felejtsd el a szöveg sablonokat.

Akarj megtdni róla mindent... a kutyája nevét, hogy hány tesója van...

Egy szóval add saját magad.

2010. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor azok a "felszedett" csajok sem lehettek valami komoly felfogásúak.


Mellesleg. Diszkóba minden csajt feltudsz ezekkel a dumákkal szedni, hogy "jó a csöcsöd, dugunk?" Elég ennyi, és már ugrik is.


Az meg, hogy "felszedett" milyen már... Semmi tisztelet ?


Ha normális lány kell, akkor normális dumával próbálkozz, normális helyen..

Előző voltam.

2010. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23:07

vagyis a 23:03as voltam..

2010. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én irtózom a betanult, idióta szövegektől. Nem sokat járok ilyen szórakozó helyeken, de volt már rá példa, hogy valakinek a képébe röhögtem. Azt sem szeretem, ha valaki azzal indít, hogy "szia! meghívhatlak egy piára?" Könyörgöm azt sem tudja mi a nevem, ki vagyok vagy honnan jöttem, és már itatni akar? Legyen önmaga, mosolyogtasson meg, érdeklődjön, érezzem hogy én érdeklem, nem csak az a lyuk a lábam között...
2010. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Másodikon még mindig röhögök :D

Engem az lepett meg, hogy egy csaj mondta a Club Rotation-be, hogy gáz ha egy pasi azt mondja egy lánynak, hogy szép a szeme. Mért gáz ha úgy is gondolja?? Nem értem. Jó persze az gáz ha úgy mondja, hogy azt se tudja milyen színű szeme van a csajnak, de az már más téma.

2010. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szöveg nem számít, az előadás fontosabb (testtartás, hangszín, tempó).. tehát a szub-kommunkiáció és a belső game, az hogy mit gondolsz magadról

Bármivel nyithat a srác, ha vicces, és érdekes, de nem is kell érdekesnek lennie, a legnagyobb baromságot is el lehet mondani úgy h érdekesen hasson.


amúgy meg az italmeghívás, hehe... ha valaki meghív egy csajt italra vagy bármire, hát az már ott kudarcot vallott :)

2010. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!