Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Velem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szimpatikus srác, akivel egy ideje ismerkedem. Nagyon jól el lehet vele beszélgetni és élvezetes a szex is vele, csak egy gond van. Heti 1-2 alkalommal tudunk csak találkozni, mert szinte mindig dolgozik. De annyira munkamániás, hogy még szabadidejében is képes nekiállni a számítógépén dolgozni, hogy ne unatkozzon. Szinte könyörögnöm kell neki, hogy talizzunk. Ő azt mondja, hogy türelmetlen vagyok vele, és nem értem meg őt, hogy neki a munka a legfontosabb. Nekem viszont a heti két nap találkozás nagyon kevés. Bennem van a gond, tényleg én vagyok ennyire önző? Nagyon jó vele együtt lenni, de borzasztóan kevésnek érzem ezt az időt.
2020. jún. 8. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Heti 1-2nap?

Az pont elég arra h rá gyere ,hogy nem ő a te embered.

Mivel foglalkozik?

Kezdő még a szakmájában?

Bármit is csinál aki ennyire munkamániás nekem fix h nem kéne.

Ellenben ha most jött ki az egyetemről lehet minnél gyorsabban fel akar zárkózni a munkahelyén..és azért gürizik tanul ennyit.


Mindenképp ülj le vele megbeszélni a dolgot és ha ő ezt hosszú távon így gondolja akkor lehet ideje lesz véget vetni a kapcsolatnak.

2020. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
49%

Könyörögnöd kell,ne könyörögj senkinek,főleg szexért ne,tömegével lesztek heti két napos ürítők.. Ő neki is pont elég mikor ürítene ott legyél,amúgy leszar,és ne pattogj szerinte mert türelmetlen vagy,ki kell tenni mint macskát egészségügyi sétára. Nem önző vagy hanem naiv..

70F

2020. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért aki sokat dolgozik, az én sem tudom, hogy tudna minden nap randizgatni is...
2020. jún. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért van lepontozva a kettes válaszoló. Szívemből szólt, tökéletesen igaza van.


Kérdező, tedd a szívedre a kezed. El tudod képzelni, hogy ebből valaha is komoly párkapcsolat lehet? Ne legyen igazam, de ebből a néhány mondatból pontosan látom, hogy ez esélytelen. Csak kihasználja a helyzetet, hogy tálcán kínálod magad neki, de mint barátnő nem érdekled, különben levakarhatatlan lenne (jó értelemben). Most éppen konkrétan megalázod magad, hagyd abba.


25/F

2020. jún. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magánban nyelvtanár és mellette tananyagokat készít online felületre. Nem pályakezdő már. Ő állítólag komoly kapcsolatot keres, de inkább a munkájába szerelmes, mint belém. :(
2020. jún. 8. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tudom elképzelni hogy csak x. vagy a sorban,és még másokkal is ugyanezt csinálja,csak más időpontokban nyilván.Ha komolyan érdekelnéd,ő is azon lenne hogy minél többet együtt legyetek.Vagy egy halvérű angol,de akkor felejtsd is el,úgy sem tesz boldoggá soha az életben.
2020. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel beszéltem vele és szerinte én vagyok az önző és nem értem meg őt. Azt mondta, hogy fogadjam el, hogy ő a munkájának él és bármilyen kapcsolat neki csak másodrangú lesz és fogadjam el, hogy első a munka. Nagyon megalázó ez így. :(
2020. jún. 9. 09:48
 8/8 Savlekotő ***** válasza:

Téged ő egy használati tárgyként kezel,időtöltés,mikor neki jó,amúgy ne zavard,maradj csendben,a te lelked bármid magasról le van szarva,sejtem hogy szexnél is az a lényeg hogy ő élvezzen általad a te élvezeted másodlagos,jobban jársz ha ebből kifarolsz mert magadnak ártasz ha egy ilyen emberrel maradsz.

70F

2020. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!