Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírom (kicsit hosszú) siralma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom (kicsit hosszú) siralmas ismerkedésem egy külföldi sráccal. Hogy tudnám megváltoztatni a véleményét, hogy nyitott legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szingli huszonéves nő vagyok. Kijöttem külföldre dolgozni, mert adódott egy lehetősegem. Eredetileg 2 hónapra jöttem, de úgy néz ki, maradok évekig. Elég magányos vagyok, mivel család, barátok messze. Nem utazhazok gyakran haza. Nagyon szeretnék megismerni valakit, mert amúgy sem akarok szingli lenni, és akkor legalább nem lennék magányos. Annak se lennék ellenére, ha megismerném itt a nagy Őt, és akkor meg sose költöznék vissza Magyarországra.

Szóval ebben a nagy párkereső üzemmódban vagyok. És a munkahelyemen felfigyeltem valakire. Az úgy volt, hogy a főnököm beosztott, hogy megtanuljak egy másik munkát is, ne csak egy dologhoz értsek. Épp egyedül dolgoztam, ezt az új munkát. Már tudtam hogy kell, de még nem tudtam mindent. És akkor adódott egy gond, amit nem tudtam, hogy kezeljek. Kimentem a "főfolyósóra", hogy megkeressem a betanítómat. Őt nem láttam, de volt a közelemben egy nagyon helyes, huszonéves srác, aki ugyanazt dolgozta. Leszólítottam persze. Szerencsére tudott angolul, mert a helyi anyanyelvet még nem beszélem. Velem jött, és megmagyarázta, mi a teendő. Nagyon vonzónak találtam őt, úgyhogy persze bekapcsolt a flört üzemmódom, mivel nagyon szeretnék párt találni. De visszament dolgozni, nagyon szabálykövető volt. Ettől kezdve viszont köszönő viszony alakult ki köztünk.

Na most, van itt a munkahelyen olyan, hogy sok idő elteltével odamennek az újakhoz, és kérdéseket tesznek fel. Fontos, hogy tudjuk a válaszokat. És legnagyobb meglepetésemre hozzám éppen ez a srác jött! Annyi ember közül. Majdnem mindent tudtam, és most ráérősebben beszélgettünk. Kérdeztem mióta dolgozik itt, ő meg, hogy melyik országból való vagyok. Mikor mondtam, hogy magyar, akkor felcsillant a szeme, és mondott nekem magyarul dolgokat, persze borzasztó akcentussal. De tudott magyarul valamelyest, nem csak pár betanult szót. Kérdeztem, van-e magyar rokona, de mondta, hogy nem, hanem volt egy magyar barátnője, egy hosszú kapcsolat volt, és tőle tanult magyarul, meg mert sokat volt Magyarországon a lánnyal. Ezt mind magyarul beszéltük, szóval nem felejtette el a nyelvet.

Hát én gondolatban már dörzsöltem a tenyerem, mert úgy vettem le, vág az esze, és szingli, és hogy már van tapasztalata külföldi lányokkal, sőt, magyar lányokkal.

De itt jön a fekete leves, mert mondta csak úgy mellékesen, hogy soha többé nem lesz magyar barátnője az exe után. Mondtam, hogy nem minden magyar lány egyforma, de ő csak megvonta a vállát, és azt mondta, lehet, de akkor is inkább a többi nővel ismerkedik, széles a világ, meg az országában a hazai lányok is nagyon jók, inkább nem szeretne magyart.


2020. jún. 8. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nekem kicsit úgy jön le inkább baratkozik veled, de nyitott a tarsasagodra, szoval ebből meg bármi lehet. Ha megkedvel, megfogod valamivel, úgysem fogja érdekelni egy rossz tapasztalat miatt, hogy magyar vagy vagy sem. Hívd el valahova, en nem varnek sokat, egy kis idő utan úgyis lelehet venni ha csak es kizarolag baratkozni akar.
2020. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ha szimpatikus vagy neki és tényleg meg akar ismerni/randizni veled, akkor nem számít, most mit gondol meg mit mond.

Egy munkahelyi flörtről van szó, jó esély van rá, hogy munkatárstól nem akar semmit. Nekem ez a fajta "már dörzsölöm a tenyerem" típusú pasi utáni vágy számomra elég idegen, nem tudok vele azonosulni. Szerintem ne éld bele magad, majd alakul, ahogy. Nem ő az egyetlen pasi abban a városban, gondolom, szóval ha nem is lesz belőle semmi sincs semmi gond. Beszéltetek vagy kétszer, könyörgöm.

2020. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem ebből az jött le, hogy érzékelte, hogyan nézel rá, és szerette volna még időben jelezni, hogy őt nőként nem érdekled. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ha tetszel neki, akkor ilyet mondott volna? Ne tégy semmit, ne alázd meg magad!
2020. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Annak se lennék ellenére, ha megismerném itt a nagy Őt, és akkor meg sose költöznék vissza Magyarországra."


Az a gond, hogy ebből nekem az jött le, hogy neked egy olyan ember kell aki ilyen értelemben "megment" attól, hogy vissza kelljen jönnöd. Azt a részét megértem, hogy nem kívánsz ide visszatérni (elég siralmas a helyzet itt), de ezt önállóan kellene elérned és nem úgy, hogy "majd miatta nem megyek vissza". Főleg, hogy ez iszonyatos teher a potenciális jelölt számára, senki nem szeretne ekkora terhet viselni, hogy "csak miattad nem megyek vissza".

2020. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen, ez melyik ország? Mert sokat elárul az adott nép habitusairól, ha tudjuk a teljes kontextust akkor többet tudunk segíteni.
2020. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem inkább magyar férfiakkal ismerkedj. A külföldiek úgyis elvitték már a "piacképes" nők nagy részét, a magyar férfiak ezért nő és pár nélkül maradnak. Te pedig önként külföldit választasz? Bődületes Magyarországon a férfitöbblet, aminek következtében bármely nőknek is bőven jut pasas, ergo még a "nem olyan jó parti" nők is jóval a szintjük felett válogatnak már, az átlagosak méginkább, az átlagon felüli nők meg aztán főleg. Így uszkve minden nőnek jut férfi, viszont rengeteg férfinak nem jut nő. Gyere vissza Magyarországra, mielőtt a nők újraelosztása okán kényszerből kell visszajönnöd.
2020. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök kellemetlenül érintette a flörtölésed, ami tök érthető 2 beszélgetés után, pláne munkahelyen. Ennél egyértelműbben nem adhatta volna a tudtodra, hogy nem érdekled, hagyd őt békén.

Nem kell ahhoz pasi, hogy külföldön maradj ha ott akarsz maradni, ne legyél ennyire életképtelen. Barátkozz emberekkel, építsd fel a kis életed kinn, pasiból meg van egy csomó, úgyis meg fogsz valakivel ismerkedni idővel. Mondjuk lehetőleg ne a munkahelyeden..

2020. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után valóban az a legjobb, ha csak köszönsz neki és nem alázod magad. Nem kell meggyőznöd senkit sem a véleményéről. Ez olyan, ha te kitalálod, hogy többet nem jössz össze roma pasival, mert az megvert, erre egy másik kezdene győzködni.
2020. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy stílusos lekoptatás volt. Ha lenne szikra, bejönnél neki, akkor nyilván nem mond neked ilyet.
2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lépj tovább!

Keress magyart! A különböző kultúrákból összeszedett pasik előbb utóbb lelépnek!

Ma már a magyarok is! :(

2021. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!